Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 14. srpna 2020
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 177/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13029
Týden:
177
Dnes:
15
On-line:
1

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

ID: 12844  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 183/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

30.kolo

So 25.05. 15:00 Varnsdorf - Znojmo 7:1 (3:1)
So 25.05. 15:00 Vítkovice - Pardubice 1:0 (0:0)
So 25.05. 15:00 Hradec Králové - Táborsko 1:0 (0:0)
So 25.05. 15:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 1:2 (1:2)
So 25.05. 15:00 Třinec - České Budějovice 2:3 (0:2)
So 25.05. 15:00 Vlašim - Prostějov 0:1 (0:1)
So 25.05. 15:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:6 (1:3)
So 25.05. 15:00 Sokolov - Ústí n/L 1:5 (0:2)

1:5 (0:2)

So 25.05. 2019 15:00 - Sokolov - 490 diváků
Rozhodčí: Petřík - Batík, Dohnálek

Góly (Asistence)

   48´  P. Voleský

Góly (Asistence)

     Y. Drame
   21´  L. Matějka
   52´  M. Strada
   59´  A. Nágl   (penalta)
   70´  A. Nágl
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 30
O
Z 46
Z
Z
Z
Z 51
Z 45 46
Z 60
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 35
O
O
Z
Z
Z 66
Z 45
Z
Z 75
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 46
Z 60
O
O
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 45
Z 66
U 75
B
Z
Z
Z
Trenér:   Vítězslav Hejret   Trenér:   Aleš Křeček  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 17:00
Srbice - Sokolov
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 22.08. 15:15
Sokolov - Slovan Liberec
Starší dorost B: ČD skupina B, So 22.08. 13:00
Sokolov - Slovan Liberec
Ml. žáci B: Krajská soutěž, So 05.09. 11:00
Sokolov - Ostrov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Sokolov - Teplice
Žáci U-15: Divize skupina B, So 22.08. 10:00
Sokolov - Junior Chomutov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 23.08. 15:45
CU Bohemians - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 23.08. 13:30
CU Bohemians - Sokolov
B-Tým: Okresní soutěž, So 29.08. 17:00
Stará Voda - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Sokolov - Teplice
Žáci U-14: Divize skupina B, So 22.08. 11:45
Sokolov - Junior Chomutov