Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 221/1
  • Fans: 13
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14122
Týden:
221
Dnes:
14
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 12885  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 255/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

30.kolo

So 27.04. 17:00 Opava - Sparta Praha 0:3 (0:1)
So 27.04. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
So 27.04. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:0 (3:0)
So 27.04. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
So 27.04. 17:00 Karviná - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
So 27.04. 17:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
So 27.04. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
So 27.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:0 (3:0)

2:1 (1:1)

So 27.04. 2019 17:00 - Městský stadion - 2722 diváků
Rozhodčí: Berka - Flimmel, VaŇkát

Góly (Asistence)

     L. Budinský
   36´  D. Guba

Góly (Asistence)

   11´  J. Sýkora
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
Z
Z 52
Z
Z 82
Z
Z 87
U
U 70
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 90
O
O
Z 70
Z 80
Z
Z 48
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 70 86
Z 82
Z 87
Z
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 70
Z 80
U 90
Z
O
O
B
Trenér:   František Straka   Trenér:   Zsolt Hornyak  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 11.04. 17:00
Karviná - České Budějovice
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 12.04. 10:15
Karviná - Třinec
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Pá 10.04. 13:00
Karviná - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Pá 10.04. 15:15
Karviná - Pardubice
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 11.04. 10:00
Val. Meziříčí - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 11.04. 12:15
Val. Meziříčí - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, St 08.04. 14:00
Karviná - 1.FC Slovácko
Žáci U-14: MSL Top, St 08.04. 16:00
Karviná - 1.FC Slovácko
Žáci U-13: MSL skupina sever, St 08.04. 17:00
Karviná - Hranice
Žáci U-12: MSL skupina sever, St 08.04. 17:00
Karviná - Hranice
Žáci U-15: Krajský přebor, So 11.04. 14:30
Vítkovice 1919 - Karviná
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 11.04. 13:00
Vítkovice 1919 - Karviná
Žáci U-13 C: OP mladší žáci, So 11.04. 10:00
Karviná - Záblatí
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 4 2 48:8 58
2. 24 15 5 4 45:20 50
3. 24 11 7 6 42:31 40
4. 24 11 5 8 36:27 38
5. 24 11 4 9 42:37 37
6. 24 10 7 7 30:27 37
7. 23 11 3 9 42:31 36
8. 24 11 3 10 39:38 36
9. 24 9 8 7 42:32 35
10. 24 7 11 6 31:29 32
11. 24 7 6 11 25:37 27
12. 23 5 9 9 19:35 24
13. 24 5 8 11 20:30 23
14. 24 6 4 14 22:40 22
15. 24 4 5 15 11:41 17
16. 24 3 5 16 15:46 14