Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 56
  • Návštěvy: 623/1
  • Fans: 23
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25308
Týden:
623
Dnes:
120
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 1752/3
 <  01 02 >

1. kolo

St 07.08. 17:30
Náchod - Viktoria Žižkov
33 33 33 0
0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00
SK Kladno - Štěchovice
25 38 38 8
1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00
Březová - Mar. Lázně
75 0 25 8
0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00
Brandýs - Ústí n/L
0 0 100 8
0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00
Meteor - Chrudim
0 0 100 8
1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00
Přepeře - Dvůr Králové
63 13 25 8
6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00
Všechovice - Petřkovice
13 0 88 8
0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00
Velké Hamry - Varnsdorf
0 0 100 8
0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00
Val. Meziříčí - Slavičín
63 38 0 8
4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00
Hlubina - Dolní Benešov
13 25 63 8
1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00
Srbice - Králův Dvůr
0 0 100 8
1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00
Rosice - Velké Meziříčí
50 25 25 8
4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00
Rýmařov - Uničov
38 38 25 8
2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00
Skaštice - Líšeň
13 0 88 8
3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00
ČLU Beroun - Dukla Praha
0 0 100 8
0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00
Nový Jičín - Frýdek-Místek
13 13 75 8
2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00
HFK Olomouc - Zbrojovka Brno
0 0 100 8
0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00
Soběslav - Benešov
13 25 63 8
0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00
Libiš - Zápy
0 13 88 8
0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00
Hostouň - Karlovy Vary
63 25 13 8
2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00
Sedlčany - Táborsko
0 13 88 8
0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00
Ždírec n.D. - Stará Říše
25 63 13 8
3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00
Kolín - Ústí n.O.
25 25 50 8
0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00
Humpolec - Jihlava
0 0 100 8
0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00
Komárov - Vltavín
0 13 88 8
0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00
Kroměříž - Vítkovice
0 75 25 8
2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00
Lanžhot - Znojmo
0 13 88 8
2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00
Letohrad - Hradec Králové
0 0 100 8
0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00
Motorlet Praha - Chomutov
50 25 25 8
4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00
Český Brod - Velvary
88 0 13 8
1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00
Dětmarovice - Třinec
13 13 75 8
1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00
Strání - Prostějov
0 0 100 8
1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00
Olešnice - Otrokovice
0 13 88 8
2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00
Souš - Sokolov
0 13 88 8
0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00
Aritma Praha - Admira Praha
63 38 0 8
0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00
Frenštát - Hlučín
13 25 63 8
1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00
Zbuzany - Domažlice
25 13 63 8
1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30
Slaný - Vyšehrad
0 0 100 2
0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30
Ostrá - Vlašim
0 0 100 2
1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00
Dobříš - Písek
63 13 25 8
0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00
Vysoké Mýto - Pardubice
0 0 100 10
102?tip
:
Út 20.08. 17:00
Tasovice - SFK Vrchovina
40 30 30 10
102?tip
:
Pořadí tipujících           Pravidla tipovačky

Pořadí tipujících

#   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
Pravidla tipovačky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 24.08. 10:15
Vyšehrad - Dukla Praha
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 25.08. 17:00
Brozany - Dukla Praha
Ženy: 1.liga žen, So 24.08. 13:30
1.FC Slovácko - Dukla Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 25.08. 10:15
Dukla Praha - Neratovice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 25.08. 12:30
Dukla Praha - Neratovice
Dorost U-19: ČD skupina B, St 21.08. 10:15
Dukla Praha - Sokolov
: II. třída MŽ, skupina D, Ne 08.09. 17:00
Dukla Praha - Motorlet Praha
: OP st.žáci - B, Ne 08.09. 10:00
Dukla Praha - Jeneč
Žáci U-15: Divize skupina C, So 24.08. 10:15
Dukla Praha - Benešov
Ženy B: Divize žen sk. B, Čechy, So 07.09. 14:00
Liberec - Dukla Praha
Žáci U-14: Divize skupina C, So 24.08. 12:15
Dukla Praha - Benešov
Žáci U-13: ČL skupina C, Ne 25.08. 10:00
Motorlet Praha - Dukla Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, Ne 25.08. 10:00
Motorlet Praha - Dukla Praha
Žáci U-15 C: Krajský přebor SŽ, So 07.09. 15:00
Dukla Praha - Union Vršovice
Ml. dorost B: ČD skupina B, St 21.08. 12:30
Dukla Praha - Sokolov
Žáci U-13 C: Krajský přebor MŽ, So 07.09. 14:15
Dukla Praha - Xaverov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 5 3 2 0 5:2 11
2. 5 3 1 1 6:2 10
3. 5 3 0 2 8:5 9
4. 5 3 0 2 8:5 9
5. 5 2 3 0 10:7 9
6. 5 2 1 2 8:7 7
7. 5 2 1 2 6:9 7
8. 5 1 3 1 12:6 6
9. 5 1 3 1 8:7 6
10. 5 1 3 1 9:16 6
11. 5 1 2 2 6:7 5
12. 5 1 2 2 6:8 5
13. 5 1 2 2 4:6 5
14. 5 1 1 3 5:7 4
15. 5 1 1 3 4:7 4
16. 5 1 1 3 6:10 4

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.