Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 10600
  • Návštěvy: 25/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4149
    Týden:
    25
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Zápasy skupiny H

    Čt 17.09. 21:05
    Éstadio José Alvalde
    Sporting - Lokomotiv M.
    83 11 6 36
    1:3 (0:1)
    Čt 17.09. 21:05
    Skënderbeu Stadium
    Skënderbeu - Beşiktaş
    8 17 75 36
    0:1 (0:1)
    Čt 01.10. 19:00
    Atatürk Olimpiyat Stad
    Beşiktaş - Sporting
    55 30 15 33
    1:1 (0:1)
    Čt 01.10. 19:00
    Stadion Lokomotiv
    Lokomotiv M. - Skënderbeu
    97 3 0 33
    2:0 (1:0)
    Čt 22.10. 19:00
    Stadion Lokomotiv
    Lokomotiv M. - Beşiktaş
    61 26 13 31
    1:1 (0:0)
    Čt 22.10. 19:00
    Éstadio José Alvalde
    Sporting - Skënderbeu
    94 6 0 31
    5:1 (2:0)
    Čt 05.11. 21:05
    Skënderbeu Stadium
    Skënderbeu - Sporting
    6 12 82 33
    3:0 (2:0)
    Čt 05.11. 21:05
    Atatürk Olimpiyat Stad
    Beşiktaş - Lokomotiv M.
    48 39 12 33
    1:1 (0:0)
    Čt 26.11. 19:00
    Stadion Lokomotiv
    Lokomotiv M. - Sporting
    69 22 9 32
    2:4 (1:3)
    Čt 26.11. 19:00
    Atatürk Olimpiyat Stad
    Beşiktaş - Skënderbeu
    97 3 0 32
    2:0 (1:0)
    Čt 10.12. 19:00
    Éstadio José Alvalde
    Sporting - Beşiktaş
    65 32 3 31
    3:1 (0:0)
    Čt 10.12. 19:00
    Skënderbeu Stadium
    Skënderbeu - Lokomotiv M.
    3 19 77 31
    0:3 (0:1)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    1
      MVO1
    Slovan Bratislava 364 205 110 95 28
    2
      petr.o
    Sparta Praha 333 199 108 91 27
    3
      salmon
    Havlíčkův Brod 324 204 97 107 24
    4 Karviná 318.2 204 107 97 23
    5 314.5 201 101 100 28
    6 Vřesina 308.9 205 103 102 25
    7 Karviná 305 204 101 103 24
    8
      
    299.4 196 93 103 25
    9
      priest
    299.2 205 93 112 25
    10 Slavia Praha 296.3 192 97 95 24
    11
      
    Dukla Praha 296.3 203 101 102 24
    12 Rosice 296.1 188 96 92 19
    13
      bob
    Votice 277.5 205 46 159 17
    14 Větrovy 277.3 200 105 95 18
    15 277 203 97 106 21
    16 271.5 196 92 104 20
    17
      VNL
    271.5 200 86 114 22
    18
      Slavex
    Domažlice 267.7 205 89 116 20
    19
      
    Sparta Praha 258.8 204 98 106 17
    20
      ANDRLA
    Sparta Praha 254 179 85 94 19
    21
      
    Bystřice n.P. 251.3 176 72 104 20
    22
      
    Sparta Praha 247.4 160 77 83 20
    23
      hajnu
    Baník Ostrava 246 194 83 111 19
    24 246 204 103 101 14
    25
      GeorgN
    242.6 179 88 91 16
    26 Varnsdorf 242.5 152 75 77 19
    27
      Titu
    Sparta Praha 221 177 85 92 15
    28 Opava 216 191 94 97 9
    29
      
    Pardubice 215.5 182 82 100 12
    30
      
    Kostelní Hlavno 209.2 144 63 81 18
    31 Zbrojovka Brno 155.2 108 51 57 13
    32 127.8 120 44 76 5
    33 117.7 73 38 35 9
    34
      
    84.9 48 23 25 9
    35
      
    Man United 74.7 48 22 26 7
    36
      
    52.2 48 23 25 2
    37
      
    Louky 40.9 50 17 33 2
    38 Čísovice 26.3 24 9 15 2
    39
      
    15.6 26 10 16 0
    40 Turnov 10.8 12 3 9 0
    Pravidla tipovačky
    1 
    Soutěž nemá správce [ více ]