Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 11589
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovství světa
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4775
Týden:
23
Dnes:
1
On-line:
1

Zápasy skupiny E

Ne 04.09. 18:00
  Dánsko - Arménie  
100 0 0 21
1:0 (1:0)
Ne 04.09. 18:00
  Kazachstán - Polsko  
0 10 90 21
2:2 (0:2)
Ne 04.09. 20:45
  Rumunsko - Černá Hora  
88 13 0 24
1:1 (0:0)
So 08.10. 18:00
  Arménie - Rumunsko  
4 38 58 26
0:5 (0:4)
So 08.10. 18:00
  Černá Hora - Kazachstán  
85 15 0 26
5:0 (1:0)
So 08.10. 20:45
  Polsko - Dánsko  
70 30 0 27
3:2 (1:0)
Út 11.10. 18:00
  Kazachstán - Rumunsko  
4 29 67 24
1:1
Út 11.10. 20:45
  Dánsko - Černá Hora  
67 29 4 24
0:1
Út 11.10. 20:45
  Polsko - Arménie  
100 0 0 24
2:1
11.11. 18:00
  Arménie - Černá Hora  
0 35 65 23
3:2 (0:2)
11.11. 20:45
  Dánsko - Kazachstán  
96 4 0 23
4:1 (2:1)
11.11. 20:45
  Rumunsko - Polsko  
17 48 35 23
0:3 (0:1)
Ne 26.03. 18:00
  Arménie - Kazachstán  
83 17 0 18
2:0 (0:0)
Ne 26.03. 20:45
  Černá Hora - Polsko  
0 61 39 18
1:2 (0:1)
Ne 26.03. 20:45
  Rumunsko - Dánsko  
39 44 17 18
0:0 (0:0)
So 10.06. 18:00
  Kazachstán - Dánsko  
0 12 88 17
1:3 (0:1)
So 10.06. 20:45
  Černá Hora - Arménie  
94 0 6 17
4:1 (2:0)
So 10.06. 20:45
  Polsko - Rumunsko  
88 12 0 17
3:1 (1:0)
01.09. 18:00
  Kazachstán - Černá Hora  
6 31 63 16
0:3 (0:3)
01.09. 20:45
  Dánsko - Polsko  
18 65 18 17
4:0
01.09. 20:45
  Rumunsko - Arménie  
100 0 0 17
1:0
Po 04.09. 18:00
  Arménie - Dánsko  
0 25 75 16
1:4
Po 04.09. 20:45
  Černá Hora - Rumunsko  
56 31 13 16
1:0
Po 04.09. 20:45
  Polsko - Kazachstán  
100 0 0 16
3:0
Čt 05.10. 18:00
  Arménie - Polsko  
0 0 100 16
1:6 (1:3)
Čt 05.10. 20:45
  Černá Hora - Dánsko  
13 56 31 16
0:1
Čt 05.10. 20:45
  Rumunsko - Kazachstán  
100 0 0 16
3:1
Ne 08.10. 18:00
  Dánsko - Rumunsko  
88 12 0 17
1:1 (0:0)
Ne 08.10. 18:00
  Kazachstán - Arménie  
41 53 6 17
1:1 (0:1)
Ne 08.10. 18:00
  Polsko - Černá Hora  
88 12 0 17
4:2 (2:0)

Pořadí tipujících

#   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
1
  Slavex
Domažlice 420.6 267 181 86 35
2
  salmon
Havlíčkův Brod 414.6 270 186 84 28
3 412.3 270 185 85 34
4 400 270 180 90 30
5 Větrovy 399.9 270 189 81 31
6
  psycho
395.8 258 181 77 31
7
  petr.o
Sparta Praha 386.8 243 167 76 35
8
  MVO1
Slovan Bratislava 383.6 270 178 92 31
9
  Hudy5
Jarošov 376.8 270 178 92 29
10 363.6 261 184 77 24
11
  A.Alez
Štětí 362.9 243 168 75 30
12 Vřesina 358.4 243 174 69 25
13
  MB
Frýdek-Místek 354 270 186 84 23
14
  VNL
345.1 270 172 98 24
15
  hajnu
Baník Ostrava 344.2 260 170 90 24
16 Rosice 342.1 255 161 94 24
17 Slavia Praha 332.7 234 159 75 28
18
  Titu
Sparta Praha 202.3 135 90 45 17
19
  
167 129 83 46 14
20 Čísovice 155.7 98 63 35 13
21
  
Sparta Praha 145.8 108 76 32 9
22 Zbrojovka Brno 121.3 81 55 26 7
23
  
Dukla Praha 118.7 100 66 34 8
24
  admin3
112.6 90 49 41 10
25
  
Real Madrid 78.5 54 40 14 4
26
  Herry
Broumov 76.6 70 45 25 5
27 61.1 54 36 18 3
28
  
Klatovy 29.6 27 13 14 2
Pravidla tipovačky
1 
Soutěž nemá správce [ více ]
#  Tým Z V R P Skóre B
1.
   Polsko
10 8 1 1 28:14 25
2.
   Dánsko
10 6 2 2 20:8 20
3. 10 5 1 4 20:12 16
4.
   Rumunsko
10 3 4 3 13:11 13
5.
   Arménie
10 2 1 7 10:26 7
6. 10 0 3 7 7:27 3