Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 12862
  • Návštěvy: 128/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9489
    Týden:
    128
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 >
    17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

    Nadstavba 10. kolo

    24.05. 19:00
    Dunajská Streda - Michalovce
    100 0 0 14
    5:0 (3:0)
    24.05. 19:00
    Slovan Bratislava - Sereď
    93 7 0 14
    3:1 (1:0)
    24.05. 19:00
    Žilina - Ružomberok
    64 29 7 14
    4:2 (1:1)
    24.05. 19:00
    Zlaté Moravce - Nitra
    86 7 7 14
    1:0 (1:0)
    24.05. 19:00
    Trnava - Trenčín
    64 14 21 14
    0:0 (0:0)
    24.05. 19:00
    Podbrezová - Senica
    21 21 57 14
    1:0 (0:0)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    1 285.2 192 107 85 18
    2
      jofu
    267.6 187 102 85 18
    3
      salmon
    Havlíčkův Brod 266.2 187 86 101 20
    4
      petr.o
    Sparta Praha 249.8 187 96 91 18
    5 Vřesina 244.7 181 94 87 16
    6
      KRUP
    230.3 166 54 112 20
    7 Hradec Králové 225.5 174 90 84 14
    8
      MVO1
    Slovan Bratislava 223.6 187 87 100 15
    9 Větrovy 223.3 192 99 93 13
    10 Rosice 221 182 94 88 11
    11
      Slavex
    Domažlice 217 184 81 103 16
    12
      GeorgN
    215.5 186 90 96 14
    13
      A.Alez
    Štětí 202.9 181 80 101 18
    14 Varnsdorf 195.9 187 80 107 12
    15
      mija
    181.5 174 88 86 10
    16
      Janko
    171.3 124 61 63 10
    17 Slavia Praha 152.8 108 61 47 11
    18 Sigma Olomouc 133.3 88 45 43 10
    19
      VNL
    127.1 132 59 73 7
    20 Teplice 51.4 51 22 29 3
    21 Sigma Olomouc 22.7 20 12 8 1
    22
      Patoss
    8.8 6 2 4 1
    Pravidla tipovačky
    1 
    Správce soutěže: Antonín Kohout
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 25 5 2 84:33 80
    2. 32 19 6 7 63:37 63
    3. 32 15 11 6 50:31 56
    4. 32 16 6 10 56:44 54
    5. 32 11 7 14 39:58 40
    6. 32 11 5 16 39:54 38
    7. 32 10 8 14 35:35 38
    8. 32 10 7 15 42:53 37
    9. 32 10 4 18 33:55 34
    10. 32 8 10 14 42:48 34
    11. 32 8 7 17 41:56 31
    12. 32 7 8 17 28:48 29