Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 3227
  • Návštěvy: 510/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    90935
    Týden:
    510
    Dnes:
    49
    On-line:
    2
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    So 12.05. 17:30
    GENERALI Arena
    Sparta Praha - České Budějovice
    84 10 6 143
    3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:30
    Adidas Aréna
    Mladá Boleslav - Jablonec
    70 23 7 143
    3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:30
    Andrův stadion
    Sigma Olomouc - Dukla Praha
    64 29 8 143
    2:1 (1:1)
    So 12.05. 17:30
    Na stínadlech
    Teplice - Baník Ostrava
    57 34 9 143
    1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:30
    Energom aréna
    1.FK Příbram - 1.FC Slovácko
    62 30 8 142
    0:4 (0:1)
    So 12.05. 17:30
    U Nisy
    Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
    20 30 50 144
    0:0 (0:0)
    So 12.05. 17:30
    Viktoria Žižkov
    Viktoria Žižkov - Hradec Králové
    46 31 23 142
    1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:30
    Eden
    Slavia Praha - Bohemians 1905
    58 26 16 142
    3:1 (0:0)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    301
      
    Jistebnice 13 8 6 2 1
    302
      
    12.7 13 3 10 1
    303
      
    12.6 13 5 8 1
    304
      
    12.5 8 6 2 0
    304
      
    12.5 8 3 5 1
    306
      
    12.5 12 6 6 0
    307
      
    12.4 7 3 4 1
    308
      
    12.3 4 3 1 1
    309
      
    12.3 7 2 5 2
    310
      
    Božejovice 12.3 14 7 7 0
    311
      
    Teplice 12.1 8 3 5 1
    312
      
    Nasavrky 12.1 9 6 3 0
    313
      
    12.1 15 6 9 0
    314
      
    Záhornice 12 7 2 5 1
    315
      
    Hrubý Jeseník 11.8 12 6 6 0
    316
      
    11.4 8 3 5 1
    317
      
    11.4 16 7 9 0
    318
      
    11.2 8 3 5 1
    319
      
    11.1 8 6 2 0
    319
      
    11.1 8 6 2 0
    321
      
    11 8 4 4 0
    322
      
    Rybník 11 10 5 5 0
    323
      
    10.7 8 5 3 0
    324
      
    Ivančice 10.6 6 3 3 1
    325
      
    Pardubice 10.6 8 3 5 1
    326 10.5 8 4 4 1
    327
      
    Únanov 10.5 11 6 5 0
    328
      
    Dolní Bečva 10 3 2 1 1
    329
      
    10 11 8 3 0
    330
      
    9.9 7 3 4 1
    331 Hrušovany u Brna 9.8 8 5 3 0
    332
      
    Sparta Praha 9.8 10 4 6 1
    333
      
    Božejovice 9.8 16 5 11 0
    334
      
    9.5 4 2 2 1
    335
      
    9.5 8 2 6 1
    336
      
    9.5 9 4 5 0
    337
      
    9.4 8 4 4 0
    338
      
    9.2 8 3 5 1
    338
      
    Vracov 9.2 8 4 4 0
    340
      
    9.1 4 1 3 1
    340
      
    9.1 4 1 3 1
    342
      
    Bohnice 9 8 4 4 0
    343
      
    8.9 12 5 7 0
    344
      
    8.8 4 2 2 1
    345
      
    8.8 7 3 4 0
    346
      
    8.8 8 4 4 0
    347
      
    Litol 8.7 6 4 2 0
    348
      
    Bořice 8.4 6 2 4 1
    349
      
    Hradec Králové 8.4 8 3 5 1
    350
      
    8.3 3 1 2 1
    Pravidla tipovačky
    ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 68:29 66
    2. 30 20 4 6 51:25 64
    3. 30 19 6 5 66:33 63
    4. 30 15 5 10 49:34 50
    5. 30 12 10 8 36:30 46
    6. 30 11 9 10 42:35 42
    7. 30 12 5 13 29:32 41
    8. 30 11 7 12 54:43 40
    9. 30 11 6 13 44:56 39
    10. 30 9 8 13 30:51 35
    11. 30 11 10 9 42:38 34
    12. 30 8 10 12 28:34 34
    13. 30 8 7 15 22:38 31
    14. 30 7 7 16 31:48 28
    15. 30 6 6 18 20:54 24
    16. 30 5 4 21 23:55 19