Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3227
  • Návštěvy: 553/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    90990
    Týden:
    553
    Dnes:
    131
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    So 12.05. 17:30
    GENERALI Arena
    Sparta Praha - České Budějovice
    84 10 6 143
    3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:30
    Adidas Aréna
    Mladá Boleslav - Jablonec
    70 23 7 143
    3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:30
    Andrův stadion
    Sigma Olomouc - Dukla Praha
    64 29 8 143
    2:1 (1:1)
    So 12.05. 17:30
    Na stínadlech
    Teplice - Baník Ostrava
    57 34 9 143
    1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:30
    Energom aréna
    1.FK Příbram - 1.FC Slovácko
    62 30 8 142
    0:4 (0:1)
    So 12.05. 17:30
    U Nisy
    Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
    20 30 50 144
    0:0 (0:0)
    So 12.05. 17:30
    Viktoria Žižkov
    Viktoria Žižkov - Hradec Králové
    46 31 23 142
    1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:30
    Eden
    Slavia Praha - Bohemians 1905
    58 26 16 142
    3:1 (0:0)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    350
      
    Janovice 8.3 3 1 2 1
    352
      elxter
    Podolí 8.2 4 2 2 1
    353
      
    Sparta Praha 8.2 7 5 2 0
    354
      Herroi
    Slavia Praha 8 9 3 6 1
    355
      
    7.8 8 4 4 0
    356
      
    Bohemians 7.8 19 6 13 0
    357
      
    7.6 8 3 5 0
    358
      
    7.4 2 2 0 0
    359
      
    Maletín 7 4 2 2 1
    359
      
    7 4 2 2 1
    361
      
    6.8 6 5 1 0
    362
      
    Opava 6.6 2 1 1 1
    363
      
    Blansko 6.6 4 3 1 0
    364
      
    6.5 8 4 4 0
    365
      
    Zásmuky 6.5 9 4 5 0
    366
      
    Teplice 6.4 7 3 4 0
    367
      
    6.4 15 5 10 0
    368
      
    6.2 5 2 3 0
    369
      
    Čelákovice 6.1 8 3 5 0
    370
      
    Vyškov 6.1 9 4 5 0
    371
      
    6 1 1 0 1
    371
      
    6 1 1 0 1
    371
      
    6 1 1 0 1
    371
      
    6 1 1 0 1
    371
      
    6 1 1 0 1
    376
      
    Jiskra 2008 6 3 1 2 1
    376
      
    6 3 1 2 1
    376
      
    6 3 1 2 1
    376
      
    6 3 1 2 1
    380
      
    Slušovice 6 5 1 4 1
    381
      
    6 8 4 4 0
    382
      
    Stará Ves 5.9 4 2 2 0
    383
      
    5.8 4 3 1 0
    384
      
    5.8 7 3 4 0
    385
      
    5.8 8 3 5 0
    385
      
    Benátky 5.8 8 4 4 0
    387
      
    Slavice 5.8 10 4 6 0
    388
      
    Viničné Šumice 5.6 8 2 6 0
    389
      
    Letohrad 5.6 10 3 7 0
    390
      
    5.3 4 2 2 0
    391
      
    5.2 5 3 2 0
    392
      
    Chabařovice 5.1 4 2 2 0
    393
      
    5 6 2 4 0
    394
      
    4.9 5 3 2 0
    395
      
    4.9 6 3 3 0
    396
      
    4.9 7 2 5 0
    397
      
    4.9 9 3 6 0
    398
      
    4.8 2 1 1 0
    399
      
    4.8 8 3 5 0
    400
      
    Kročehlavy 4.7 5 4 1 0
    Pravidla tipovačky
    ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 68:29 66
    2. 30 20 4 6 51:25 64
    3. 30 19 6 5 66:33 63
    4. 30 15 5 10 49:34 50
    5. 30 12 10 8 36:30 46
    6. 30 11 9 10 42:35 42
    7. 30 12 5 13 29:32 41
    8. 30 11 7 12 54:43 40
    9. 30 11 6 13 44:56 39
    10. 30 9 8 13 30:51 35
    11. 30 11 10 9 42:38 34
    12. 30 8 10 12 28:34 34
    13. 30 8 7 15 22:38 31
    14. 30 7 7 16 31:48 28
    15. 30 6 6 18 20:54 24
    16. 30 5 4 21 23:55 19