Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 4953
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    44726
    Týden:
    49
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    Út 11.06. 18:00
    Břeclav
    Břeclav - Frýdek-Místek
    29 14 57 7
    1:4 (0:2)
    Čt 13.06. 17:00
    Třinec
    Třinec - Baník Ostrava B
    67 7 27 15
    1:2 (0:0)
    Čt 13.06. 17:00
    Letná
    Zlín B - Hulín
    47 13 40 15
    1:0 (0:0)
    14.06. 16:30
    Andrův stadion
    Sigma Olomouc B - Žďár n.Sázavou
    59 24 18 17
    2:3 (2:1)
    14.06. 17:00
    Uničov
    Uničov - Hlučín
    65 35 0 17
    3:1 (2:0)
    So 15.06. 10:15
    Orlová-Lutyně
    Orlová - 1.FC Slovácko B
    71 19 10 21
    1:1 (1:0)
    So 15.06. 15:30
    Rosice
    Rosice - Zábřeh
    29 24 48 21
    3:1 (2:1)
    So 15.06. 16:30
    Kroměříž
    Kroměříž - Prostějov
    76 10 14 21
    0:2 (0:1)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    1
      MB
    Frýdek-Místek 394.3 240 131 109 33
    2 Větrovy 356.7 240 128 112 29
    3
      kadosa
    Zlín 336.5 229 118 111 23
    4 334.7 236 116 120 29
    5
      
    Hamry n.S. 319.1 220 108 112 23
    6
      
    300.4 235 121 114 19
    7 Určice 290.6 223 105 118 19
    8 Rosice 289.3 222 108 114 18
    9
      
    283 183 95 88 17
    10
      
    Kučerov 277.5 213 106 107 18
    11
      
    274.5 239 115 124 20
    12 272.6 239 117 122 20
    13
      jofu
    271.9 227 116 111 18
    14
      
    Louky 271.9 240 100 140 20
    15
      
    Třinec 264.2 175 85 90 23
    16 Sigma Olomouc 258.4 221 107 114 20
    17
      
    242.2 204 95 109 14
    18
      mari
    Žatec 240.4 219 106 113 14
    19 Karviná 234.2 199 91 108 17
    20
      
    Bernartice 229.3 212 94 118 16
    21
      
    Ketkovice 226.9 231 105 126 13
    22
      
    Baník Ostrava 216.8 178 90 88 16
    23
      
    Babice 204.7 149 70 79 13
    24
      Janko
    203.2 171 87 84 13
    25
      jiko56
    189.7 197 93 104 11
    26
      
    Bohemians 1905 189.6 141 63 78 13
    27
      ANDRLA
    Sparta Praha 167.1 154 72 82 8
    28
      
    Sparta Praha 128.6 173 85 88 0
    29 Bohemians 112.7 97 48 49 7
    30
      
    Bohemians 112.2 79 43 36 9
    31
      
    106.8 80 34 46 10
    32
      
    Duchcov 102.2 93 49 44 5
    33
      
    91 85 41 44 7
    34
      
    Slavia Praha 80 62 32 30 6
    35
      hajnu
    Baník Ostrava 78.1 54 31 23 3
    36 72.6 71 34 37 4
    37
      
    64.6 40 28 12 2
    38
      borec1
    Dobříkov 51 33 17 16 3
    39
      
    Záhlinice 30.6 44 19 25 1
    40
      
    13.5 4 2 2 1
    41
      
    Vrchovina 7 8 7 1 0
    42
      
    6 5 1 4 1
    43 Sigma Olomouc 5.5 4 3 1 0
    44
      
    5.5 7 3 4 0
    45
      
    Tábor 4.2 8 3 5 0
    46
      
    Sigma Olomouc 3 8 3 5 0
    47
      
    Hradec Králové 2 12 2 10 0
    48
      
    1 1 1 0 0
    49
      
    Vráž 1 2 1 1 0
    50
      
    Bohemians 1905 0 1 0 1 0
    Pravidla tipovačky
    1 
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 2 6 80:27 68
    2. 30 20 4 6 60:27 64
    3. 30 17 6 7 74:50 57
    4. 30 13 7 10 53:34 46
    5. 30 12 7 11 49:42 43
    6. 30 13 3 14 53:57 42
    7. 30 11 9 10 42:35 42
    8. 30 12 6 12 59:57 42
    9. 30 11 6 13 43:45 39
    10. 30 11 6 13 41:48 39
    11. 30 10 8 12 38:50 38
    12. 30 9 9 12 43:50 36
    13. 30 9 5 16 39:66 32
    14. 30 9 4 17 31:65 31
    15. 30 7 7 16 36:56 28
    16. 30 7 5 18 33:65 26