TOPlist
Pohár FAČR - MOL cup
Finále
Zlín1:0 Opava
Semifinále
Slavia Praha0:1 Zlín
Mladá Boleslav0:2 Opava
Čtvrtfinále
Opava2:1 Zbrojovka Brno
Bohemians 19051:2 p Mladá Boleslav
Slovan Liberec2:4 p Zlín
Slavia Praha5:2 Karviná
Osmifinále
Mladá Boleslav4:2 Hradec Králové
Zlín3:1 p Sparta Praha
Opava4:2 Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno2:1 Jihlava
Bohemians 19053:1 Králův Dvůr
Slavia Praha7:0 Litoměřicko
Karviná3:2 p Dukla Praha
Táborsko1:3 Slovan Liberec
3.Kolo
Zápy1:2 Mladá Boleslav
Hulín0:2 Bohemians 1905
Pardubice1:3 Jihlava
Sigma Olomouc1:2 Táborsko
Litoměřicko2:1 Baník Ostrava
Vlašim0:1 Hradec Králové
Velké Meziříčí1:2 Dukla Praha
Ústí n/L1:4 Zbrojovka Brno
Hlučín0:7 Viktoria Plzeň
Karviná2:0 p Prostějov
Chrudim1:3 Slavia Praha
Tachov0:3 Zlín
Králův Dvůr2:1 p Jablonec
1.FC Slovácko3:4 p Opava
Sparta Praha2:0 České Budějovice
Písek1:5 Slovan Liberec
2.Kolo
Nový Jičín1:2 Karviná
Líšeň1:3 Prostějov
Chrudim1:0 p Vítkovice
Štěchovice2:3 Bohemians 1905
Písek3:0 Varnsdorf
Vltavín1:2 Táborsko
Domažlice1:4 Jablonec
Šumperk1:4 Opava
Admira Praha1:4 Hradec Králové
Převýšov0:3 Dukla Praha
Tachov2:1 p Viktoria Žižkov
Slavoj Polná1:10 Sigma Olomouc
Benátky2:5 p Vlašim
Hlučín2:1 p Frýdek-Místek
Živanice0:1 Pardubice
Český Brod3:4 České Budějovice
Uničov1:3 1.FC Slovácko
Králův Dvůr1:0 Teplice
Slavičín1:3 Zbrojovka Brno
Klatovy1:9 Jihlava
Hulín2:1 Znojmo
Litoměřicko3:1 1.FK Příbram
Velké Meziříčí2:1 Třinec
Třebíč0:4 Zlín
Břeclav0:6 Baník Ostrava
Benešov2:4 Ústí n/L
Zápy2:1 Sokolov
1.Kolo
Stará Říše1:2 Velké Meziříčí
Havířov1:2 Třinec
Kratonohy1:5 Chrudim
Admira Praha3:2 p Dobrovice
Mar. Lázně1:6 Sokolov
Př. Kopanina3:6 Tachov
Dvůr Králové0:3 Benátky
Český Brod3:1 Hořovice
Rýmařov1:2 Hlučín
Hodonín2:3 p Hulín
Líšeň1:0 Otrokovice
Rosice0:1 Znojmo
Kolín0:1 Králův Dvůr
Náchod 0:3 Viktoria Žižkov
Petřkovice0:1 Opava
Hranice0:5 Nový Jičín
Slavičín1:0 Kroměříž
Lomnice1:10 Domažlice
Brumov0:5 Vítkovice
Brozany2:3 p Benešov
Sezimovo Ústí0:3 Písek
Nové Sady0:1 Frýdek-Místek
Šumperk1:0 Mohelnice
Klatovy4:2 Vyšehrad
SK Kladno0:4 Táborsko
Letohrad0:5 Pardubice
Olympia HK1:2 Vlašim
Tasovice0:2 Třebíč
Chrastava1:2 Zápy
Dolní Benešov0:3 Baník Ostrava
Souš0:2 Vltavín
Proboštov1:3 Varnsdorf
Břeclav4:3 Vyškov
Přerov1:5 Uničov
Holešov0:6 Sigma Olomouc
Velvary1:4 Převýšov
Motorlet Praha2:3 p České Budějovice
Tišnov0:3 Prostějov
Chotěboř1:6 Slavoj Polná
Štětí0:6 Ústí n/L
Čáslav0:3 Živanice
Meteor2:3 Litoměřicko
SK Rakovník0:2 Štěchovice
Předkolo
Frýdlant n.O.0:1 p Havířov
Kratonohy2:0 Ústí n.O.
Aritma Praha2:3 p Kolín
Přeštice1:3 p Př. Kopanina
Jakubčovice1:3 Hranice
Slavičín3:0 Val. Meziříčí
Vysoké Mýto0:1 p Čáslav
SK Rakovník2:1 p Karlovy Vary
Loko Petrovice1:2 Petřkovice
Náchod 3:1 p Trutnov
Brozany3:1 Chomutov
Kralice0:2 Nové Sady
Brumov2:1 Velké Karlovice
Sedlčany3:4 SK Kladno
Přerov3:2 HFK Olomouc
Lomnice3:0 k Mostecký FK
Štětí3:2 p Turnov
Jeseník0:2 Šumperk
Chotěboř3:2 p Pelhřimov
Souš4:2 Ostrov
Bzenec0:1 Břeclav
Uhelné sklady1:5 Olympia HK
Velká Bíteš1:2 Tasovice
Sezimovo Ústí2:0 Hostouň
Tišnov3:2 p Blansko
Proboštov5:4 p Neratovice
Motorlet Praha8:2 Nový Bor
Mar. Lázně4:1 Rokycany
Česká Lípa2:3 p Velvary
RMSK Cidlina1:3 Chrastava
Svitavy0:3 Letohrad
Pustá Polom0:2 Dolní Benešov
Stará Říše2:1 Vrchovina
Ostrá0:7 Admira Praha
Provodov0:1 Holešov
Sušice0:5 Klatovy