TOPlist
Evropská liga - 1.předkolo
1.předkolo - odvety
Shamrock Rovers3:0 FC Niderkorn
Almaty2:1 Crvena Zvezda
Dacia4:1 FK Renova
Sutjeska FK2:0 Debreceni
AC Omonia2:0 Dinamo Batumi
FC Kalju0:0 Aktobe
Inter Baku0:0 Laçi
FC Tskhinvali1:3 Botosani
Ulisses1:3 Birkirkara
Dudelange2:1 UC Dublin
FK Spartaks0:0 Podgorica
FK Qäbälä2:0 Dinamo Tbilisi
Zhodino0:0 Kukësi
Elfsborg5:0 FC Lahti
Soligorsk3:0 Glenavon FC
Slovan Bratislava3:0 College Europa
Apollon Limassol2:0 Ceadîr Lunga
AIK Stockholm4:0 VPS Vaasa
Hajduk Split6:2 Sillamäe
Odds0:0 Sheriff
Rosenborg0:0 Vikingur
Beitar Jeruzalém2:1 Ordabasy
Beroe St.Zagora3:1 Atlantas
Randers3:0 Sant Juliá
Zrinjski2:1 Shirak Gyumri
Lok. Zagreb2:2 Airbus FC
Žilina3:0 Glentoran
Lusitanos0:1 West Ham
Vaduz5:1 La Fiorita
Litex Lovech2:2 Jelgava
FK Rabotnički2:0 Flora
Slask Wroclaw3:1 Celje
Tirana0:1 Strömsgodset
Bala Town2:1 Differdange
Runavík4:3 Linfield
Trnava0:0 Sarajevo
Ferencvárosi4:1 G. A. Eagles
Jagiellonia8:0 FK Kruoja
Mladost1:1 Neftçi
Čukarički0:0 Domžale
Vojvodina3:1 MTK Budapešť
Juvenes-Dogana0:2 Bröndby
Koper2:2 Vik. Reykjavik
HB Tórshavn1:4 Riteriai
Valletta1:2 Newtown AFC
St. Johnstone2:1 Alashkert
Aberdeen0:0 FK Škendija
St.Patrick´s0:2 Skonto FC
KR Reykjavík2:1 p Cork City
Žel.Sarajevo1:0 Balzan Youths
Hafnarfjördur1:0 SJK Seinäjoki
1.předkolo - 1.zápasy
Balzan Youths0:2 Žel.Sarajevo
FC Niderkorn0:0 Shamrock Rovers
FK Renova0:1 Dacia
Ordabasy0:0 Beitar Jeruzalém
Shirak Gyumri2:0 Zrinjski
FK Kruoja0:1 Jagiellonia
Alashkert1:0 St. Johnstone
Laçi1:1 Inter Baku
Dinamo Batumi1:0 AC Omonia
Aktobe0:1 FC Kalju
Sant Juliá0:1 Randers
Flora1:0 FK Rabotnički
VPS Vaasa2:2 AIK Stockholm
Neftçi2:2 Mladost
Sarajevo1:1 Trnava
Dinamo Tbilisi2:1 FK Qäbälä
Jelgava1:1 Litex Lovech
Kukësi2:0 Zhodino
Atlantas0:2 Beroe St.Zagora
FC Lahti2:2 Elfsborg
Skonto FC2:1 St.Patrick´s
SJK Seinäjoki0:1 Hafnarfjördur
Sillamäe1:1 Hajduk Split
Debreceni3:0 Sutjeska FK
Ceadîr Lunga0:2 Apollon Limassol
Riteriai3:0 HB Tórshavn
Botosani1:1 FC Tskhinvali
Strömsgodset3:1 Tirana
Sheriff0:3 Odds
Differdange3:1 Bala Town
Bröndby9:0 Juvenes-Dogana
College Europa0:6 Slovan Bratislava
Airbus FC1:3 Lok. Zagreb
G. A. Eagles1:1 Ferencvárosi
Celje0:1 Slask Wroclaw
Domžale0:1 Čukarički
Vikingur0:2 Rosenborg
Newtown AFC2:1 Valletta
La Fiorita0:5 Vaduz
Podgorica1:3 FK Spartaks
MTK Budapešť0:0 Vojvodina
Cork City1:1 KR Reykjavík
Birkirkara0:0 Ulisses
UC Dublin1:0 Dudelange
Crvena Zvezda0:2 Almaty
Glenavon FC1:2 Soligorsk
West Ham3:0 Lusitanos
Linfield2:0 Runavík
Glentoran1:4 Žilina
FK Škendija1:1 Aberdeen
Vik. Reykjavik0:1 Koper