Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu
  • ID: 31
  • Návštěvy: 3/1

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Reprezentace

A-Tým

Návštěvy karty repre

Celkem:
1289
Týden:
3
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Andrij Pjatov (36)

Klub:Šachtar Doněck
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:59748

Obránci

Bohdan Butko (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:67542

Jevhen Chačeridi (33)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Obránce
Tým:A - tým
ID:58925

Artem Fedeckyj (35)

Klub:FC Dnipro
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:60296

Oleksandr Kučer (37)

Klub:Šachtar Doněck
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:54115

Jevgen Makarenko (29)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Obránce
Tým:A - tým
ID:80360

Jaroslav Rakyckyj (31)

Klub:Šachtar Doněck
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70640

Vjačeslav Ševčuk (41)

Klub:Šachtar Doněck
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:58660

Oleksandr Zinčenko (23)

Klub:Ufa
Post:Obránce
Tým:
ID:95438

Záložníci

Edmar (40)

Klub:FC Dnipro
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58986

Denys Garmaš (30)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Záložník
Tým:A - tým
ID:58889

Artem Hromov (30)

Klub:Poltava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58753

Oleh Husjev (37)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Záložník
Tým:A - tým
ID:58916

Oleksandr Karavajev (28)

Klub:Zarja Luhansk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95376

Jevhen Konopljanka (30)

Klub:FC Sevilla
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70883

Kirill Kovalčuk (34)

Klub:ČM Oděsa
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:29600

Viktor Kovalenko (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:92310

Ruslan Malinovskyj (27)

Klub:Zarja Luhansk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95375

Mykola Morozjuk (32)

Klub:Stal Kamianske
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74759

Denys Olijnyk (33)

Klub:Metalist Charkov
Post:Záložník
Tým:
ID:60021

Ruslan Rotan (38)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:67544

Serhij Rybalka (30)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Záložník
Tým:A - tým
ID:74302

Taras Stěpanenko (31)

Klub:Šachtar Doněck
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:59986

Serhiy Sydorčuk (29)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Záložník
Tým:A - tým
ID:80362

Anatolij Tymoščuk (41)

Klub:Zenit
Post:Záložník
Tým:
ID:52173

Útočníci

Roman Bezus (29)

Klub:FC Dnipro
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:58757

Pylyp Budkivskyj (28)

Klub:Zarja Luhansk
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:73813

Oleksandr Hladkyj (32)

Klub:Šachtar Doněck
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:87369

Andrij Jarmolenko (30)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Útočník
Tým:A - tým
ID:58891

Artem Kravec (31)

Klub:Dynamo Kyjev
Post:Útočník
Tým:A - tým
ID:59994

Jevhen Selezňov (35)

Klub:FC Dnipro
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:58656

Roman Zozulja (30)

Klub:FC Dnipro
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:59998

Realizační tým

Mikhail Fomenko (71)

Klub:
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:79046
#  Tým Z V R P Skóre B
1.
   Anglie
3 2 1 0 5:3 7
2.
   Francie
3 1 1 1 3:3 4
3.
   Ukrajina
3 1 0 2 2:4 3
4.
   Švédsko
3 1 0 2 5:5 3