Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 48
  • Návštěvy: 5/1

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Reprezentace

A-Tým

Návštěvy karty repre

Celkem:
1364
Týden:
5
Dnes:
0
On-line:
1

2:3 n.p. (1:1)

So 07.07. 2018 20:00

Brankáři

Igor Akinfejev (33)

Klub:CSKA M.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:29437

Jurij Lodygin (29)

Klub:Petrohrad
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:79715

Obránci

Aleksej Berezuckij (37)

Klub:CSKA M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:29438

Vasilij Berezuckij (37)

Klub:CSKA M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:29440

Nikita Černov (24)

Klub:CSKA M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:89809

Vladimir Granat (32)

Klub:Dinamo M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:55227

Sergej Ignaševič (40)

Klub:CSKA M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:29439

Oleg Kuzmin (38)

Klub:Kazaň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:30020

Ivan Novoselcev (28)

Klub:Rostov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:89808

Sergej Paršivljuk (30)

Klub:Spartak M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:29253

Georgij Ščennikov (28)

Klub:CSKA M.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:29442

Igor Smolnikov (31)

Klub:Petrohrad
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:56151

Záložníci

Denis Čeryšev (29)

Klub:Real Madrid
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:79035

Igor Denisov (35)

Klub:Dinamo M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:29522

Alan Dzagojev (29)

Klub:CSKA M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:29447

Viktor Fajzulin (33)

Klub:Petrohrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:55204

Denis Glušakov (33)

Klub:Spartak M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:30045

Aleksandr Golovin (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90252

Maxim Grigorijev (29)

Klub:Lokomotiv M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26655

Aleksej Ionov (31)

Klub:Dinamo M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:55203

Oleg Ivanov (33)

Klub:Groznyj
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:55221

Dmitrij Kombarov (33)

Klub:Spartak M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28827

Pavel Mamajev (31)

Klub:Krasnodar
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:29450

Aleksaj Mirančuk (24)

Klub:Lokomotiv M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89810

Roman Neustädter (32)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:42091

Magomed Ozdojev (27)

Klub:Kazaň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:56150

Aleksandr Samedov (35)

Klub:Lokomotiv M.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28828

Oleg Šatov (29)

Klub:Petrohrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:62431

Roman Širokov (38)

Klub:Spartak M.
Post:Záložník
Tým:
ID:29551

Jurij Žirkov (36)

Klub:Petrohrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:22903

Útočníci

Arťom Dzjuba (31)

Klub:Spartak M.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:29381

Aleksandr Keržakov (37)

Klub:Curych
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:29553

Aleksandr Kokorin (28)

Klub:Petrohrad
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:28840

Dmitrij Poloz (28)

Klub:Rostov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:56156

Fedor Smolov (30)

Klub:Krasnodar
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:56195

Realizační tým

Leonid Sluckij (48)

Klub:
Fce:Trenér
ID:57379
#  Tým Z V R P Skóre B
1.
   Rusko
10 7 2 1 17:4 23
2.
   Irsko
10 6 3 1 15:7 21
3.
   Arménie
10 5 2 3 22:10 17
4.
   Slovensko
10 4 3 3 7:10 15
5.
   Makedonie
10 2 2 6 8:14 8
6.
   Andorra
10 0 0 10 1:25 0