Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 14. srpna 2020
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 65
  • Návštěvy: 3/1

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Reprezentace

A-Tým

Návštěvy karty repre

Celkem:
1157
Týden:
3
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Sergei Černik (32)

Klub:BATE Borisov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:87361

Andrej Gorbunov (37)

Klub:Atromitos
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:69512

Aljaksandr Hutar (31)

Klub:Din. Minsk
Post:Brankář
Tým:A - tým
ID:53892

Juri Žavnov (39)

Klub:Torpedo M.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:48898

Obránci

Maksim Bordachev (34)

Klub:BATE Borisov
Post:Obránce
Tým:
ID:53901

Egor Filipenko (32)

Klub:BATE Borisov
Post:Obránce
Tým:
ID:28805

Aleksei Januškevič (34)

Klub:Soligorsk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73123

Sergei Macvejčyk (32)

Klub:Gomel
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73171

Aljaksandr Martynovič (32)

Klub:Krasnodar
Post:Obránce
Tým:
ID:56107

Sergei Palicevič (30)

Klub:Din. Minsk
Post:Obránce
Tým:A - tým
ID:73182

Denis Poljakov (29)

Klub:BATE Borisov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:69513

Igor Šitov (33)

Klub:Dinamo M.
Post:Obránce
Tým:
ID:19019

Dmitryj Verchovcov (33)

Klub:Samara
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:72149

Oleg Veretilo (32)

Klub:Din. Minsk
Post:Obránce
Tým:A - tým
ID:77403

Záložníci

Ilija Aleksijevič (29)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74289

Edhar Aljachnovič (33)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:
ID:53906

Sjarhej Balanovič (32)

Klub:Soligorsk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:72148

Renan Bressan (31)

Klub:Rio Ave
Post:Záložník
Tým:A - tým
ID:53907

Stanislav Dragun (32)

Klub:Din. Minsk
Post:Záložník
Tým:
ID:72151

Aleksandr Hleb (39)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38807

Timofei Kalačov (39)

Klub:Rostov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28706

Sjarhej Kisljak (33)

Klub:Kazaň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:56223

Sergei Krivec (34)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:
ID:60039

Ivan Majevski (32)

Klub:Zawisza
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:88930

Pavel Nechajčik (32)

Klub:Dinamo M.
Post:Záložník
Tým:
ID:19031

Anton Pucila (33)

Klub:Freiburg
Post:Záložník
Tým:
ID:50186

Michail Sivakov (32)

Klub:Zarja Luhansk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58356

Igor Stasevič (34)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73246

Jan Tigorev (36)

Klub:Din. Minsk
Post:Záložník
Tým:A - tým
ID:72150

Maksim Volodko (27)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:87565

Aleksandr Volodko (34)

Klub:BATE Borisov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69514

Útočníci

Michail Gordejčuk (30)

Klub:BATE Borisov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:87363

Sergei Karnilenko (37)

Klub:Samara
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:59358

Pavel Savickij (26)

Bydlí:
Čas:0h
ID:73247
08.12.2014 13:11

Nikolai Signevič (38)

Klub:BATE Borisov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:87366

Realizační tým

Aleksandr Kačkevič (46)

Klub:
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:88931
#  Tým Z V R P Skóre B
1.
   Francie
10 6 3 1 15:4 21
2.
   Bosna
10 6 2 2 17:8 20
3.
   Rumunsko
10 3 5 2 13:9 14
4. 10 3 4 3 8:7 13
5.
   Albánie
10 2 3 5 7:14 9
6. 10 1 1 8 3:21 4