Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 107
  • Návštěvy: 13/1
  • Fans: 1
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
4530
Týden:
13
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Theodor Máca (45)

Klub:Bystřice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:105023

Vít Oberleitner (25)

Klub:Bystřice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:105036

Obránci

Jiří Filip (43)

Klub:Bystřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105180

Jiří Hampešt (41)

Klub:Bystřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105024

Jan Hocek (23)

Klub:Bystřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105035

Martin Škvor (38)

Klub:Bystřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105295

Jiří Vyhnal (43)

Klub:Bystřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105025

Jaroslav Zoula (39)

Klub:Bystřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105026

Záložníci

Dominik Bartůšek (29)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105446

Jaroslav Bican (36)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105034

Petr Fišer (37)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105032

Salim Hamani (30)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:106005

Pavel Kočí (37)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105028

Marek Kuda (36)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105033

Erik Nguyen (22)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105179

Vítězslav Orna (32)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105029

Stanislav Škvor (42)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105027

Martin Vilímek (41)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105030

Tomáš Vondruška (35)

Klub:Bystřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105478

Útočníci

Josef Hájek (37)

Klub:Bystřice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:105411

Tomáš Říha (21)

Klub:Bystřice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:105196

Michal Šmídek (30)

Klub:Bystřice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:105389

Realizační tým

Helena Novotná (43)

Klub:Bystřice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:105421
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 15:00
Týnec - Bystřice
Dorost U-19: okresní přebor, Ne 12.04. 10:15
Mezno - Bystřice
Žáci U-13: okr.přebor,sk. A-jaro, So 21.03. 10:45
Soběhrdy - Bystřice
Žáci U-15: okr.přebor (10+1), So 21.03. 10:15
Bystřice - Sedlec-Prčice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 10 2 1 60:23 32
2. 13 10 0 3 42:23 30
3. 13 7 3 3 49:31 24
4. 13 7 3 3 44:27 24
5. 13 7 1 5 46:27 22
6. 13 5 2 6 37:32 17
7. 13 5 2 6 32:31 17
8. 13 5 1 7 24:55 16
9. 13 5 0 8 32:34 15
10. 13 3 6 4 22:29 15
11. 13 5 0 8 36:56 15
12. 13 3 5 5 28:30 14
13. 13 2 4 7 25:50 10
14. 13 2 1 10 21:50 7