Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 1071
  • Návštěvy: 56/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Strakonice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5441
Týden:
56
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

Leoš Peroutka (20)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:169609

Filip Písařík (24)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:155136

David Reguš (35)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:204582

Ondřej Sedláček (27)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:164972

Tomáš Voborník (25)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:155149

Obránci

Filip Hrádek (21)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:155137

Michal Petrášek (39)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:155148

Marek Sedláček (21)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:155139

Záložníci

Ondřej Chlanda (21)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155145

Václav Cvach (23)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155146

Josef Diviš (40)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204585

Milan Hlaváč (39)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155138

Vladimír Kratochvíl (33)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155144

Jakub Levý (19)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155140

Karel Martínek (26)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155143

Ondřej Míka (21)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155142

Václav Peterka (28)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:211934

Petr Prokopec (27)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:196214

Lukáš Soukup (38)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155141

Radek Uldrich (38)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204583

Michal Vanduch (40)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155147

Miroslav Vaněček (44)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204584

Martin Zíka (20)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:169608
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, Ne 15.03. 15:00
Milevsko - Blatná
B-Tým: Okresní přebor, Ne 22.03. 15:00
Čičenice - Blatná
Dorost U-19: I.A třída, skupina B, So 04.04. 10:00
Blatná - Vlachovo Březí
Žáci U-15: I.A třída, skupina B, Ne 29.03. 10:00
Vacov - Blatná
Žáci U-13: I.A třída, skupina B, Ne 29.03. 11:45
Vacov - Blatná
: OP ml. žáci, So 25.04. 00:00
Dražejov - Blatná
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 12 12 0 0 69:10 36
2. 12 8 2 2 42:10 26
3. 12 6 3 3 40:15 21
4. 12 6 3 3 38:36 21
5. 12 7 0 5 26:26 21
6.
 Lom
12 5 2 5 18:22 17
7. 12 5 2 5 20:40 17
8. 12 4 3 5 20:25 15
9. 12 3 3 6 20:37 12
10. 12 2 5 5 22:36 11
11. 12 3 1 8 22:30 10
12. 12 2 1 9 11:32 7
13. 12 2 1 9 21:50 7