Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 1071
  • Návštěvy: 41/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Strakonice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5409
Týden:
41
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Chlanda (25)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:113335

Obránci

Petr Čadek (40)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:201239

Jakub Hrubý (24)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113348

Filip Jícha (23)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:147414

Daniel Kallmünzer (24)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113336

Lukáš Motyka (25)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113345

Kryštof Šejvar (24)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113337

Josef Svoboda (30)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113346

Jakub Sýkora (25)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113341

Záložníci

David Formánek (22)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201575

Mori Ito (22)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201790

Martin Jiřinec (27)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201576

Ondřej Křivanec (30)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113338

Michal Kůst (21)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113349

Jan Merašický (27)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113347

Michal Mišiak (25)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113340

Štěpán Říha (25)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113343

David Rubáš (30)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201605

Václav Šilhavý (21)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:147413

Útočníci

Filip Čadek (26)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:147412

Jakub Nový (30)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113339

Radek Peleška (26)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113344

Pavel Stulík (22)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113342

Realizační tým

Michal Čadek (46)

Klub:Blatná
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:113350
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, Ne 15.03. 15:00
Milevsko - Blatná
B-Tým: Okresní přebor, Ne 22.03. 15:00
Čičenice - Blatná
Dorost U-19: I.A třída, skupina B, So 04.04. 10:00
Blatná - Vlachovo Březí
Žáci U-15: I.A třída, skupina B, Ne 29.03. 10:00
Vacov - Blatná
Žáci U-13: I.A třída, skupina B, Ne 29.03. 11:45
Vacov - Blatná
: OP ml. žáci, So 25.04. 00:00
Dražejov - Blatná
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 12 3 0 48:14 39
2. 15 10 3 2 39:11 33
3.
 Lom
15 10 2 3 51:17 32
4. 15 9 4 2 35:15 31
5. 15 7 7 1 27:16 28
6. 15 7 6 2 23:13 27
7. 15 6 3 6 29:29 21
8. 15 6 2 7 27:32 20
9. 15 5 3 7 30:27 18
10. 15 5 2 8 21:33 17
11. 15 4 4 7 29:36 16
12. 15 3 6 6 16:26 15
13. 15 4 0 11 22:34 12
14. 15 3 3 9 10:30 12
15. 15 2 2 11 14:50 8
16. 15 2 0 13 10:48 6