Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 1088
  • Návštěvy: 32/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Strakonice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5511
Týden:
32
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Pavel Vojta (22)

Klub:Osek
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:142332

Obránci

Filip Frček (24)

Klub:Osek
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:113906

Igor Hanák (21)

Klub:Osek
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:113903

Věroslav Ježek (27)

Klub:Osek
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:113908

Radim Kuneš (29)

Klub:Osek
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:113900

Záložníci

Milan Brabec (21)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113904

Matěj Čapek (21)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:113901

Jaroslav Čejka (34)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204323

Josef Diviš (26)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:113902

Jiří Hájek (27)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:201363

Tomáš Hřebíček (21)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:113911

Ondřej Mareš (27)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:113910

Antonín Mrázek (20)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:167695

Václav Pichlík (27)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:175758

Dominik Roubin (24)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113907

Jaroslav Sládek (35)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:175754

Radek Soukup (24)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:175756

Štěpán Šůs (23)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:175755

Marcel Voříšek (42)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:113912

Radek Zoch (22)

Klub:Osek
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:175757

Útočníci

Tomáš Hromek (29)

Klub:Osek
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113905

Martin Kroupa (34)

Klub:Osek
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113909

Ondřej Šípek (23)

Klub:Osek
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:201364

Realizační tým

Jaroslav Voříšek (53)

Klub:Osek
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:113913
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Osek - Lažiště
B-Tým: I.B třída skupina B, So 21.03. 00:00
Osek - Stachy
Dorost U-19: OP dorost, So 11.04. 00:00
Bavorov - Osek
Žáci U-13: OP ml. žáci, So 25.04. 00:00
Katovice - Osek
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 12 1 0 57:11 37
2. 13 11 0 2 36:7 33
3. 13 9 1 3 29:23 28
4. 13 7 0 6 30:21 21
5. 13 7 0 6 34:30 21
6. 13 6 2 5 25:22 20
7. 13 5 3 5 28:22 18
8. 13 5 2 6 21:24 17
9. 13 5 2 6 28:33 17
10. 13 4 2 7 20:26 14
11. 13 3 3 7 25:30 12
12. 13 2 4 7 14:31 10
13. 13 2 2 9 15:49 8
14. 13 1 2 10 18:51 5