Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 289/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15987
Týden:
289
Dnes:
17
On-line:
1

3:2 n.p. (2:2)

So 16.11. 2019 13:30

Brankáři

Michal Toma (31)

Klub:Táborsko
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:32545

Adam Zadražil (19)

Klub:Táborsko
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:176703

Obránci

Karel Hasil (21)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99463

Jakub Navrátil (35)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20133

Martin Ngimbi (22)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:215859

Vojtěch Zárybnický (20)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:213515

Záložníci

Martin Berešík (21)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:99457

Christián Frýdek (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:97918

David Klusák (25)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73965

Jakub Kopřiva (21)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95838

Martin Kučera (29)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34660

Ibrahima Ndiaye (26)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222987

Lukáš Pfeifer (20)

Klub:Viktoria Plzeň
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:195384

Pavel Pilík (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:53163

Vojtěch Šandera (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:33873

Toutou (23)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224773

Útočníci

Zbyněk Musiol (28)

Klub:Táborsko
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:46961

Tomáš Valenta (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:96535

Pavel Vandas (24)

Klub:Táborsko
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:54823

Realizační tým

Kamil Tobiáš (41)

Klub:Táborsko
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:33977
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 00:00
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 00:00
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 20 5 5 62:24 65
2. 30 17 6 7 60:26 57
3. 30 17 6 7 48:25 57
4. 30 18 2 10 46:30 56
5. 30 16 5 9 56:41 53
6. 30 14 4 12 41:34 46
7. 30 12 7 11 53:40 43
8. 30 11 6 13 35:40 39
9. 30 12 3 15 38:45 39
10. 30 10 7 13 33:44 37
11. 30 10 5 15 37:46 35
12. 30 10 5 15 44:55 35
13. 30 9 7 14 44:68 34
14. 30 8 7 15 30:45 31
15. 30 9 4 17 32:62 31
16. 30 6 3 21 29:63 21