Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 1112
  • Návštěvy: 36/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7003
Týden:
36
Dnes:
12
On-line:
1

Brankáři

Jan Hnilička (28)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:46143

Martin Kuník (28)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117172

Obránci

Jan Boháč (27)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:167874

Karel Chotovinský (31)

Klub:Tábor
Post:Obránce
Tým:
ID:39499

Michal Hromada (28)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:
ID:46077

David Maršík (29)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:46087

Lukáš Podráský (25)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117173

Jan Suchan (30)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26468

Záložníci

Petr Janoušek (29)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46069

Milan Mazouch (32)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:
ID:46028

Tomáš Mazouch (27)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53455

Pavel Nohava (30)

Klub:Milevsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:66947

Filip Vaněk (23)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89621

Vojtěch Žalda (25)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:53443

Útočníci

Martin Dvořák (29)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117174

Robert Fischer (29)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:59162

Lukáš Neruda (20)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:130341

Tomáš Petrásek (17)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223075

Jiří Šmídmajer (28)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:
ID:46029

Erik Uličný (30)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221910

Realizační tým

Radek Hajič (47)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:46017

Vladimír Hanzal (66)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:223206
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Sedlčany - Soběslav
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, So 28.03. 10:00
Jistebnice - Soběslav
Žáci U-15: I.A třída, skupina A, So 28.03. 10:00
Soběslav - Lomnice
Žáci U-13: I.A třída, skupina A, So 28.03. 11:45
Soběslav - Lomnice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 8 4 0 3 34:12 32
2. 15 9 2 1 3 39:22 32
3. 15 9 0 2 4 32:22 29
4. 15 7 4 0 4 31:22 29
5. 15 8 0 3 4 37:16 27
6. 15 8 1 0 6 25:23 26
7. 15 6 2 2 5 24:28 24
8. 15 6 2 1 6 29:18 23
9. 15 4 4 3 4 22:25 23
10. 15 6 1 2 6 20:22 22
11. 15 5 1 2 7 29:31 19
12. 15 6 0 1 8 29:35 19
13. 15 5 2 0 8 22:31 19
14. 15 4 0 2 9 25:40 14
15. 15 3 0 3 9 22:41 12
16. 15 2 1 2 10 16:48 10