Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 1118
  • Návštěvy: 45/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6231
Týden:
45
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Radek Bárta (34)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117635

Rostislav Pípal (34)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:170526

Zbyněk Sedloň (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117644

Obránci

Vojtěch Brůžek (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117637

Jan Löffler (31)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:201309

Pavel Sazma (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117636

Patrik Vilímek (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:147420

Záložníci

Jiří Bartáček (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117645

René Chvojka (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117642

David Hladík (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117638

Václav Hoffmann (27)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117639

Ondřej Martínek (29)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201310

Libor Mikšík (44)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:147421

Tomáš Nuhlíček (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220554

Jakub Žilinčík (21)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117643

Útočníci

Lukáš Irsa (27)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:147422

Aleš Němec (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:201311

Petr Nikl (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117641

Dominik Šmíd (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117640

Realizační tým

Miroslav Dolejš (55)

Klub:Sezimovo Ústí
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:147423
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, Ne 05.04. 16:30
Táborsko - Sezimovo Ústí
B-Tým: Okresní přebor, Ne 29.03. 15:00
Sezimovo Ústí - Choustník
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, Ne 29.03. 10:00
Sezimovo Ústí - J. Hradec
Žáci U-15: okresní přebor, Ne 12.04. 16:30
Jistebnice - Sezimovo Ústí
Ženy: Divize žen sk. D, Čechy, Ne 05.04. 14:00
Sezimovo Ústí - Kaplice
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sezimovo Ústí - Jistebnice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 12 4 0 49:15 40
2. 16 10 4 2 40:12 34
3.
 Lom
15 10 2 3 51:17 32
4. 15 9 4 2 35:15 31
5. 16 7 8 1 27:16 29
6. 15 7 6 2 23:13 27
7. 16 6 4 6 30:30 22
8. 16 6 3 7 28:33 21
9. 16 5 4 7 32:29 19
10. 15 5 2 8 21:33 17
11. 15 4 4 7 29:36 16
12. 15 3 6 6 16:26 15
13. 16 3 4 9 10:30 13
14. 15 4 0 11 22:34 12
15. 16 2 3 11 16:52 9
16. 15 2 0 13 10:48 6