Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 1248
  • Návštěvy: 90/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Plzeň-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9733
Týden:
90
Dnes:
23
On-line:
1

Brankáři

Jan Janiš (19)

Klub:Doubravka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:182187

Jakub Luhový (22)

Klub:Doubravka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99192

Obránci

Petr Knakal (36)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20451

Dušan Künstner (22)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99925

David Novák (41)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:59909

Jan Petr (23)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99183

Václav Světlík (26)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93972

Záložníci

Petro Bodnaruk (21)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220623

David Brabec (23)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93988

Tomáš Brček (18)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223500

Petr Morávek (25)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93987

Patrik Petrželka (28)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93994

Patrik Šmídl (22)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95271

Jiří Štěrba (22)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99926

Ondřej Stružka (29)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90429

Daniel Sýs (24)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93989

Útočníci

Pavel Krejčí (28)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93986

Jan Peterka (26)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93978

Daniel Skopový (21)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:96615

Milan Ungr (23)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93996

Realizační tým

Aleš Jindra (46)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:
ID:15678
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 07.03. 14:30
Doubravka - Hořovicko
Dorost U-19: ČD skupina A, Ne 08.03. 10:00
Doubravka - SŠ Plzeň
Dorost U-17: ČD skupina A, Ne 08.03. 12:15
Doubravka - SŠ Plzeň
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 08.03. 10:00
Nepomuk - Doubravka
Žáci U-13: Krajský přebor, Ne 08.03. 11:45
Nepomuk - Doubravka
Žáci U-13 B: MP ml.žáci C-finále, Ne 29.03. 15:00
Křimice - Doubravka
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 8 4 0 3 34:12 32
2. 15 9 2 1 3 39:22 32
3. 15 9 0 2 4 32:22 29
4. 15 7 4 0 4 31:22 29
5. 15 8 0 3 4 37:16 27
6. 15 8 1 0 6 25:23 26
7. 15 6 2 2 5 24:28 24
8. 15 6 2 1 6 29:18 23
9. 15 4 4 3 4 22:25 23
10. 15 6 1 2 6 20:22 22
11. 15 5 1 2 7 29:31 19
12. 15 6 0 1 8 29:35 19
13. 15 5 2 0 8 22:31 19
14. 15 4 0 2 9 25:40 14
15. 15 3 0 3 9 22:41 12
16. 15 2 1 2 10 16:48 10