Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 1248
  • Návštěvy: 109/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Plzeň-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9083
Týden:
109
Dnes:
23
On-line:
1

2:1 (0:1)

So 15.06. 2019 10:30 - 80 diváků
Rozhodčí: Erlebach - Slavíček, Svoboda

Brankáři

Jan Janiš (19)

Klub:Doubravka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:182187

Jakub Luhový (21)

Klub:Doubravka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99192

Obránci

Petr Knakal (36)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20451

Dušan Künstner (21)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99925

David Novák (40)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:59909

Jan Petr (23)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99183

Václav Světlík (26)

Klub:Doubravka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93972

Záložníci

Petro Bodnaruk (20)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220623

David Brabec (23)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93988

Tomáš Brček (17)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223500

Petr Morávek (24)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93987

Patrik Petrželka (27)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93994

Patrik Šmídl (21)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95271

Jiří Štěrba (22)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99926

Ondřej Stružka (29)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90429

Daniel Sýs (24)

Klub:Doubravka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93989

Útočníci

Pavel Krejčí (28)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93986

Jan Peterka (26)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93978

Daniel Skopový (20)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:96615

Milan Ungr (23)

Klub:Doubravka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93996

Realizační tým

Aleš Jindra (46)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:
ID:15678
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 03.08. 00:00
Březová - Doubravka
Dorost U-19: ČD skupina A, Ne 18.08. 10:00
Doubravka - Klatovy
Dorost U-17: ČD skupina A, Ne 18.08. 12:15
Doubravka - Klatovy
Žáci U-15: Krajský přebor, So 24.08. 10:00
Doubravka - Tachov
Žáci U-13: Krajský přebor, So 24.08. 11:45
Doubravka - Tachov
Žáci U-13 B: MP ml.žáci sk. A, Po 26.08. 17:00
Doubravka - Slovan Plzeň