Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 145
  • Návštěvy: 22/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
3799
Týden:
22
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Daniel Doškář (26)

Klub:Pravonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:104775

Lukáš Veselý (31)

Klub:Pravonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:105519

Obránci

Václav Brzek (20)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105086

Michal Hoch (36)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105085

Vít Hrubeš (29)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104777

Jan Kodeda (26)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104776

Zdeněk Ondrák (37)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104778

Milan Zajíc (26)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:105306

Vít Zavadil (25)

Klub:Pravonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104779

Záložníci

Lukáš Javorský (26)

Klub:Pravonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104780

Jakub Lejček (32)

Klub:Pravonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104781

Marek Sibal (23)

Klub:Pravonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104785

Michal Síbal (25)

Klub:Pravonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104786

Patrik Studnička (23)

Klub:Pravonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104782

David Turek (28)

Klub:Pravonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:105337

Útočníci

Erik Březina (26)

Klub:Pravonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:105237

Petr Hoch (24)

Klub:Pravonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:104783

Miloš Janáček (36)

Klub:Pravonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:104787

David Vaingát (24)

Klub:Pravonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:106011

Libor Vlasák (33)

Klub:Pravonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:104784

Realizační tým

Vratislav Ondrák (63)

Klub:Pravonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:104788

Miloš Filip (48)

Klub:Pravonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:156432
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: III. třída, skupina B, So 11.04. 16:30
Pravonín - Bílkovice
B-Tým: IV. třída, skupina C, Ne 12.04. 16:30
Čechtice - Pravonín
Dorost U-19: okresní přebor, Ne 12.04. 10:15
Trhový Štěpánov - Pravonín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 8 3 2 45:14 27
2. 13 7 5 1 39:25 26
3. 13 8 2 3 50:39 26
4. 13 7 3 3 52:32 24
5. 13 7 1 5 41:35 22
6. 13 5 4 4 35:32 19
7. 13 6 1 6 36:35 19
8. 13 6 0 7 51:50 18
9. 13 6 0 7 46:47 18
10. 13 5 3 5 28:30 18
11. 13 5 1 7 30:39 16
12. 13 3 2 8 22:35 11
13. 13 2 3 8 24:54 9
14. 13 1 2 10 20:52 5