Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 149
  • Návštěvy: 12/1
  • Fans: 0
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
2577
Týden:
12
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Petr Toula (38)

Klub:Ratměřice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:104099

Martin Vosátka (35)

Klub:Ratměřice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:104088

Obránci

Daniel Babický (28)

Klub:Ratměřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104089

Jan Babický (25)

Klub:Ratměřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104090

Michal Benák (26)

Klub:Ratměřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104092

Aleš Doležal (52)

Klub:Ratměřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104328

Jan Semerád (31)

Klub:Ratměřice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:104091

Záložníci

Marek Beránek (26)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104093

Michal Čaban (26)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104269

Karel Černý (50)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104101

Josef Chotívka (19)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:156454

Jiří Císař (30)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104102

Igor Dirix (21)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:156456

Josef Grňa (44)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:106042

Petr Janouš (24)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104300

Petr Jordánek (31)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104100

Jan Kuchařík (40)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:174943

Jindřich Kytler (25)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104096

Viktor Liška (47)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104381

Pavel Maršíček (30)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104103

Radek Matoušek (44)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104348

Emil Penn (38)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:156455

Jan Pohnán (29)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:215062

Petr Pohnan (55)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:215061

Jakub Pospíšil (40)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104095

Lukáš Procházka (26)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104094

Jan Račanský (29)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104376

Vladimír Rezek (37)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104413

Dominik Tichý (20)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:156453

Marek Vinduška (27)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104336

Filip Volek (25)

Klub:Ratměřice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104335

Útočníci

Martin Kunc (38)

Klub:Ratměřice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:104098

Tomáš Semerád (29)

Klub:Ratměřice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:104097

Realizační tým

Jaroslav Beránek (55)

Klub:Ratměřice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:104301
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: IV. třída, skupina B, So 04.04. 16:30
Ratměřice - Postupice
: okr.přebor (10+1), So 21.03. 10:15
Votice - Ratměřice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 2 0 41:18 23
2. 9 6 1 2 35:11 19
3. 9 5 2 2 37:23 17
4. 9 5 1 3 40:29 16
5. 9 4 3 2 26:26 15
6. 9 4 1 4 23:27 13
7. 9 4 0 5 31:24 12
8. 9 4 0 5 25:23 12
9. 9 1 0 8 16:46 3
10. 9 0 0 9 13:60 0