Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 1506
  • Návštěvy: 103/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Karlovy Vary  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7450
Týden:
103
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Antonín Josífko (19)

Klub:Ostrov
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:177705

Obránci

Ondřej Brichcín (19)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177810

Lukáš Chomát (19)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177706

Daniel Erlebach (19)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:195538

Tomáš Jakl (21)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177708

Matěj Pánek (21)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177711

Ondřej Šilhan (19)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:204120

Jan Sýkora (18)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177811

Záložníci

Dominik Ahselm (21)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177707

Přemysl Bořuta (19)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177812

Dominik Groh (21)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:210530

Jakub Kostka (19)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177710

Viktor Lutsak (20)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177712

Albert Marschner (18)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:200187

Útočníci

Petr Červenka (18)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:195539

Dominik Motejl (19)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:200185

Pavel Peter (22)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:177709

Jon Sahatciu (20)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:200186

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 2.místo statistiky
    soupiska zápasy 3.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 26.09. 10:15
Neratovice: Neratovice - Ostrov
B-Tým: I.A třída, So 26.09. 10:30
D. Rychnov - Ostrov
Dorost U-19: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Hvězda Cheb - Ostrov
Žáci U-15: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Jiskra Aš - Ostrov
Žáci U-13: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Jiskra Aš - Ostrov
: Krajská soutěž, Ne 27.09. 10:00
Ostrov - Hvězda Cheb
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 0 1 0 14:1 13
2. 5 4 0 0 1 16:6 12
3. 5 3 1 0 1 17:6 11
4. 5 3 0 1 1 26:8 10
5. 5 1 1 0 3 8:15 5
6. 5 1 1 0 3 11:22 5
7. 4 0 0 1 3 5:22 1
8. 4 0 0 0 4 1:18 0