Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 162/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11536
Týden:
162
Dnes:
15
On-line:
1

Brankáři

Jiří Chára (21)

Klub:Karlovy Vary
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90604

Lukáš Kýček (21)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:27187

Vojtěch Štrunc (21)

Klub:Březová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27195

Dominik Timko (20)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173825

Obránci

Jan Burda (21)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:16785

Tomáš Denk (22)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:90607

Václav Kaucký (21)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:27181

Patrik Kořistka (21)

Klub:Karlovy Vary
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:74559

Daniel Nimrichter (20)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173822

Dominik Psota (22)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:90609

Jan Vican (21)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:27197

Záložníci

Milan Bartoš (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:90608

David Beneš

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:88725

Jakub Dvořák (20)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173823

Dominik Harcuba (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:27175

Dominik Javorský (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:32392

Jan Kalina (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:199939

Jan Kalina

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:86189

Tomáš Klapuch (20)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213352

Václav Klauz

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:89036

Karel Koubek

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:95456

Jakub Lattisch (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:77887

Samuel Nguyen (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:27188

Martin Olah (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:92985

Jakub Škopek (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:77885

David Šlajs (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:62395

Jiří Štěrba (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:90606

Marek Stockner (21)

Klub:Jirny
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:27194

Útočníci

David Beneš

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:88725

Štěpán Dubnička (20)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173824

Danilo Jovičič (20)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:194435

Jakub Rau (21)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:68541

Daniel Unger (21)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:27196

Realizační tým

Milan Gabrle (58)

Klub:Sokolov
Fce:trenér
Tým:Dorost U-19
ID:32596

Tomáš Hájek

Klub:Sokolov
Fce:trenér
Tým:Dorost U-19
ID:90610

Tomáš Hájek (47)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173826

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   St. dorost D soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Ml. dorost B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   St. dorost B soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Žáci U-15 C soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-15 soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Dorost U-17 soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Dorost U-19 soupiska zápasy 11.místo statistiky web >
    soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Dorost U-16 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Zbrojovka Brno - Sokolov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Teplice - Sokolov
Žáci U-15: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
Dorost U-17: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Slovan Liberec - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Slovan Liberec - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Teplice - Sokolov
Žáci U-14: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 12 3 0 0 104:10 42
2. 15 12 1 1 1 70:14 39
3. 15 11 0 1 3 100:12 34
4. 15 8 2 2 3 44:23 30
5. 15 8 1 2 4 57:28 28
6. 15 7 2 1 5 29:36 26
7. 15 8 0 1 6 51:22 25
8. 15 7 0 1 7 31:42 22
9. 15 5 3 1 6 22:43 22
10. 15 7 0 0 8 29:49 21
11. 15 5 1 2 7 31:43 19
12. 15 4 2 0 9 20:66 16
13. 15 3 1 3 8 23:48 14
14. 15 3 1 1 10 19:60 12
15. 15 2 0 1 12 13:64 7
16. 15 1 0 0 14 6:89 3