Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 162/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11455
Týden:
162
Dnes:
39
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Belaň (38)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20296

Jakub Dvořák I (31)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:25268

Obránci

Adam Beránek (28)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:51953

Jan Mejdr (24)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14883

Milan Mišůn (29)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:35557

Ondřej Ševčík (24)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73931

Záložníci

Roman Body (20)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69650

Jakub Dvořák II (29)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:35349

Michal Hlavatý (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99209

Jan Kosak (27)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32834

Vojtěch Machek (29)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:18378

Ondřej Ruml (23)

Klub:Olympia HK
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98700

David Štípek (27)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:21005

Daniel Stropek (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173685

Stanislav Vávra (26)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33658

Útočníci

Adam Ševčík (26)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:67028

Václav Vašíček (28)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:25757

Patrik Voleský (21)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173477

Realizační tým

Vítězslav Hejret (57)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:216100
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 23.11. 10:15
Sokolov - Viktoria Žižkov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 16.11. 10:00
Sokolov - Teplice
Žáci U-15: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
Dorost U-17: ČD skupina B, So 16.11. 12:15
Ervěnice - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina B, So 16.11. 10:00
Ervěnice - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 16.11. 10:00
Sokolov - Teplice
Žáci U-14: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 11 2 2 28:9 35
2. 15 10 1 4 33:19 31
3. 15 9 4 2 31:19 31
4. 15 8 4 3 33:16 28
5. 15 8 3 4 29:15 27
6. 15 7 4 4 24:17 25
7. 15 7 2 6 24:20 23
8. 15 5 6 4 23:20 21
9. 15 5 5 5 29:27 20
10. 15 4 6 5 16:24 18
11. 15 5 3 7 18:31 18
12. 15 4 2 9 19:26 14
13. 15 3 5 7 20:36 14
14. 15 3 2 10 13:27 11
15. 15 2 3 10 16:31 9
16. 15 1 4 10 13:32 7