Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 168
  • Návštěvy: 71/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13741
Týden:
71
Dnes:
24
On-line:
1

Brankáři

Štěpán Matoušek (20)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99572

Arbi Mezhiev (26)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:219919

Nicolas Rotbauer (22)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:81687

David Tetour (28)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27902

Obránci

David Filip (21)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:106034

Josef Laštovka (38)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:25706

Zdeněk Vrňák (27)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90632

Jan Zákostelský (28)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32903

Záložníci

Roman Artemuk (24)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:54652

Vojtěch Balata (22)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:42193

Luboš Balata (24)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:42191

Michal Bohata (28)

Klub:Soběhrdy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104753

Pavel Čapek (27)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58324

Damián Farkaš (23)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74636

Ivan Hrebeniuk (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:213385

Petr Ježdík (24)

Klub:1.FK Příbram
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:14885

Václav Ježdík (32)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38268

Michal Kučaba (28)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85506

Jakub Popelka (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173863

Michal Rataj (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Útočníci

Mario Telnar (22)

Klub:Petřkovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:95830

Martin Turek (34)

Klub:Benešov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:40852

Realizační tým

Roman Veselý (51)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061

Zdeněk Machač (70)

Klub:Benešov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:223812
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 11:30
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Žáci U-15: Divize skupina C, So 21.03. 00:00
Benešov - RMSK Cidlina
Žáci U-14: Divize skupina C, So 21.03. 00:00
Benešov - RMSK Cidlina
Žáci U-13: ČL skupina C, So 21.03. 00:00
Benešov - Motorlet Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 21.03. 00:00
Benešov - Motorlet Praha
Starší žáci B: OP st.žáci - A, Ne 05.04. 10:00
Benešov - Dolní Břežany
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7