Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 173
  • Návštěvy: 90/1
  • Fans: 7
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11170
Týden:
90
Dnes:
17
On-line:
1

Brankáři

Hugo Bačkovský (20)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:173602

Patrik Le Giang (27)

Klub:Vlašim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:56608

Obránci

Jan Pavlík (21)

Klub:Vlašim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98998

Dominik Plechatý (20)

Klub:Jablonec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90126

Záložníci

Filip Blecha (22)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36561

Vadym Chervak (20)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224735

Ilia Giliazutdinov (21)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224888

Ľubomír Ivanko-Macej (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222273

Ladislav Janda (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:47405

Daniel Mareček (21)

Klub:Sparta Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173606

Ján Mizerák (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222952

Milan Piško (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:39313

Ahinga Selemani (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222984

Ilia Shabanov (22)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224734

Útočníci

Ondřej Badocha (22)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:99249

Youssouf Dao (21)

Klub:Sparta Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:198173

Jan Fortelný (20)

Klub:Sparta Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173607

Oskar Fotr (23)

Klub:Vlašim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:83645

Vojtěch Hadaščok (27)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:33856

Realizační tým

Petr Havlíček (35)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:40849
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Ne 24.11. 13:30
Vlašim - Prostějov
Dorost U-19 B: I.A třída skupina D, Ne 17.11. 10:15
Vlašim - Mníšek
Žáci U-13: okr.přebor,sk. B, So 16.11. 10:15
Vlašim - Zdislavice
Žáci U-15: Divize skupina C, So 21.03. 00:00
Náchod - Vlašim
Dorost U-17: ČD skupina C, So 16.11. 12:15
CU Bohemians - Vlašim
Dorost U-19: ČD skupina C, So 16.11. 10:00
CU Bohemians - Vlašim
B-Tým: Krajský přebor, So 16.11. 13:30
Vlašim - Kosoř
Žáci U-14: Divize skupina C, So 21.03. 00:00
Náchod - Vlašim
Žáci U-12: ČL skupina D, Ne 17.11. 10:00
Svitavy - Vlašim
Žáci U-13 B: okr.přebor,sk. B, So 16.11. 10:15
Vlašim - Velíš
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 11 2 2 28:9 35
2. 15 10 1 4 33:19 31
3. 15 9 4 2 31:19 31
4. 15 8 4 3 33:16 28
5. 15 8 3 4 29:15 27
6. 15 7 4 4 24:17 25
7. 15 7 2 6 24:20 23
8. 15 5 6 4 23:20 21
9. 15 5 5 5 29:27 20
10. 15 4 6 5 16:24 18
11. 15 5 3 7 18:31 18
12. 15 4 2 9 19:26 14
13. 15 3 5 7 20:36 14
14. 15 3 2 10 13:27 11
15. 15 2 3 10 16:31 9
16. 15 1 4 10 13:32 7