Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 173
  • Návštěvy: 77/1
  • Fans: 7
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11502
Týden:
77
Dnes:
11
On-line:
1

Brankáři

Hugo Bačkovský (20)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:173602

Patrik Le Giang (27)

Klub:Vlašim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:56608

Obránci

Jan Pavlík (21)

Klub:Vlašim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98998

Dominik Plechatý (20)

Klub:Jablonec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90126

Záložníci

Filip Blecha (22)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36561

Vadym Chervak (20)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224735

Ilia Giliazutdinov (22)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224888

Ľubomír Ivanko-Macej (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222273

Ladislav Janda (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:47405

Daniel Mareček (21)

Klub:Sparta Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173606

Ján Mizerák (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222952

Milan Piško (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:39313

Ahinga Selemani (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222984

Ilia Shabanov (22)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224734

Útočníci

Ondřej Badocha (22)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:99249

Youssouf Dao (21)

Klub:Sparta Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:198173

Jan Fortelný (21)

Klub:Sparta Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173607

Oskar Fotr (24)

Klub:Vlašim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:83645

Vojtěch Hadaščok (28)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:33856

Realizační tým

Petr Havlíček (36)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:40849
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Vlašim - Pardubice
Dorost U-19 B: I.A třída skupina D, Ne 22.03. 10:15
Vlašim - Milín
Žáci U-13: ČL skupina D, So 21.03. 00:00
Vlašim - Svitavy
Žáci U-15: Divize skupina C, So 21.03. 00:00
Náchod - Vlašim
Dorost U-17: ČD skupina C, So 07.03. 00:00
RMSK Cidlina - Vlašim
Dorost U-19: ČD skupina C, So 07.03. 00:00
RMSK Cidlina - Vlašim
B-Tým: Krajský přebor, So 07.03. 14:30
Vlašim - Hřebeč
Žáci U-14: Divize skupina C, So 21.03. 00:00
Náchod - Vlašim
Žáci U-12: ČL skupina D, So 21.03. 00:00
Vlašim - Svitavy
Žáci U-13 B: okr.přebor,sk. A-jaro, So 21.03. 10:15
Vlašim - Votice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7