Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 92/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20457
Týden:
92
Dnes:
25
On-line:
1

Brankáři

Jiří Havránek (33)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34550

Andrea Roberto Pellegrini (28)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:53083

Obránci

Jaroslav Macej (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:99642

Petr Rys (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88547

David Šimek (22)

Klub:1.FK Příbram
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99475

Petr Šlegl (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130074

Záložníci

Ondřej Brejcha (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:88661

Jakub Doležal (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:99641

Filip Drobílek (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32760

Jiří Funda (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76924

Dominik Hradecký (26)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73056

Josef Jakab (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:36567

Rostislav Jandera (21)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173593

Tomáš Junek (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90509

Štěpán Kacafírek (30)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23193

Daniel Kozel (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74691

Tadeáš Madej (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:85507

Jan Neuberg (30)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32667

Michal Rataj (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Shinjikashvili (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:221987

Útočníci

David Čapek (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:97473

Jiří Heřman (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99713

Denis Laňka (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:87975

Realizační tým

Roman Veselý (51)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 10:15
Vyšehrad - Vítkovice
B-Tým: Pražský přebor, So 07.03. 14:30
Vyšehrad - Újezd nad Lesy
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 10:15
SK Kladno - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
SK Kladno - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, So 07.03. 00:00
Teplice - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 07.03. 00:00
Teplice - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Dorost U-19: ČD skupina C, So 07.03. 10:00
Admira Praha - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 07.03. 00:00
Admira Praha - Vyšehrad
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7