Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 556/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22585
Týden:
556
Dnes:
53
On-line:
1

1:1 (0:0)

Ne 20.10. 2019 18:00 - Na stínadlech - 12362 diváků
Rozhodčí: Machálek - Moláček, Caletka

Brankáři

Jakub Diviš (33)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:32300

Tomáš Grigar (36)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20438

Obránci

Pavel Čmovš (29)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32664

Michal Jeřábek (26)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:58361

Admir Ljevakovič (35)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38162

Igor Paradin (21)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225381

Royo (25)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225716

Jan Shejbal (25)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:72961

Tomáš Vondrášek (31)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32497

Záložníci

Martin Jindráček (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36136

Petr Kodeš (23)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:87974

Tomáš Kučera (28)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33869

Pavel Moulis (28)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52971

Evgenii Nazarov (22)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225390

Daniel Trubač (22)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85098

Pavel Vyhnal (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32743

Patrik Žitný (20)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:57234

Útočníci

Jakub Hora (28)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:51123

Jakub Mareš (32)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32556

Dominik Šup (22)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99462

Realizační tým

Stanislav Hejkal (49)

Klub:Teplice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:32027
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.10. 17:00
Jablonec - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.10. 14:30
Pardubice - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.10. 10:30
Teplice - Meteor
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.10. 12:45
Teplice - Meteor
Starší dorost B: ČD skupina B, So 26.10. 10:00
Karlovy Vary - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 26.10. 12:15
Karlovy Vary - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, Ne 27.10. 10:00
Slavia Praha - Teplice
Ženy: 2.liga žen, So 26.10. 15:00
1.FC Olomouc - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Ne 27.10. 12:00
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 27.10. 13:30
Teplice - Neratovice
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 27.10. 13:00
Teplice - Neratovice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 11 2 0 28:3 35
2. 13 9 2 2 26:12 29
3. 13 8 1 4 27:16 25
4. 13 7 0 6 22:16 21
5. 13 6 3 4 22:19 21
6. 13 6 3 4 16:19 21
7. 13 5 3 5 23:19 18
8. 13 4 6 3 11:13 18
9. 13 4 5 4 18:18 17
10. 13 4 3 6 18:19 15
11. 13 4 3 6 17:22 15
12. 13 4 2 7 18:25 14
13. 13 2 5 6 11:16 11
14. 13 3 2 8 12:25 11
15. 13 3 1 9 9:21 10
16. 13 2 3 8 7:22 9

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.