Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 85/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11795
Týden:
85
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Jiří Lindr (33)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34761

Marián Tvrdoň (25)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:85519

Obránci

Vojtěch Brak (22)

Klub:Bohemians 1905
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:36562

Michal Leibl (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:85531

Jiří Pimpara (32)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32495

Marek Strada (25)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73539

Záložníci

Michal Bílek (22)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98714

Daniel Chodora (19)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176826

Youba Drame (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:221955

Radek Dvořák (24)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90892

Marek Krátký (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:55903

Jiří Miskovič (26)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68450

Jan Peterka (29)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52960

Daniel Richter (24)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85074

Simo (23)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216996

Petr Výborný (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:94073

Útočníci

Dominik Šup (22)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99462

Realizační tým

Aleš Křeček (47)

Klub:Ústí n/L
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:54249
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Pá 18.10. 18:00
Ústí n/L - Chrudim
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 19.10. 12:15
Ervěnice - Ústí n/L
Starší dorost B: ČD skupina B, So 19.10. 10:00
Ervěnice - Ústí n/L
Žáci U-13: ČL skupina B, So 19.10. 10:00
Junior Děčín - Ústí n/L
Žáci U-15: Divize skupina B, Ne 20.10. 10:00
Roudnice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 20.10. 12:15
Ústí n/L - Neratovice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 20.10. 10:00
Ústí n/L - Neratovice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 19.10. 10:00
Junior Děčín - Ústí n/L
Žáci U-14: Divize skupina B, Ne 20.10. 12:00
Roudnice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, Ne 20.10. 15:30
Ústí n/L - Mokré
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 8 2 1 19:6 26
2. 11 8 0 3 23:13 24
3. 11 7 2 2 22:14 23
4. 11 6 3 2 23:11 21
5. 11 5 4 2 20:13 19
6. 11 5 4 2 20:15 19
7. 11 5 2 4 19:15 17
8. 11 4 4 3 18:15 16
9. 11 3 4 4 19:20 13
10. 11 3 3 5 14:23 12
11. 11 2 5 4 11:16 11
12. 11 3 1 7 15:18 10
13. 11 2 3 6 15:31 9
14. 11 2 2 7 15:20 8
15. 11 2 2 7 9:18 8
16. 11 1 3 7 10:24 6