Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 68/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11986
Týden:
68
Dnes:
15
On-line:
1

Brankáři

Jiří Lindr (33)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34761

Marián Tvrdoň (25)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:85519

Obránci

Vojtěch Brak (22)

Klub:Bohemians 1905
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:36562

Michal Leibl (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:85531

Jiří Pimpara (32)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32495

Marek Strada (25)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73539

Záložníci

Michal Bílek (22)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98714

Daniel Chodora (19)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176826

Youba Drame (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:221955

Radek Dvořák (24)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90892

Marek Krátký (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:55903

Jiří Miskovič (26)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68450

Jan Peterka (29)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52960

Daniel Richter (24)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85074

Simo (23)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216996

Petr Výborný (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:94073

Útočníci

Dominik Šup (22)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99462

Realizační tým

Aleš Křeček (47)

Klub:Ústí n/L
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:54249
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Prostějov - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Karlovy Vary - Ústí n/L
Starší dorost B: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Karlovy Vary - Ústí n/L
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Neratovice - Ústí n/L
Žáci U-15: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
FC Háje - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 08.03. 00:00
Ústí n/L - Mladá Boleslav
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 08.03. 00:00
Ústí n/L - Mladá Boleslav
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Neratovice - Ústí n/L
Žáci U-14: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
FC Háje - Ústí n/L
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7