Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 341/1
  • Fans: 18
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
23081
Týden:
341
Dnes:
21
On-line:
1

Brankáři

Radim Ottmar (36)

Klub:Hradec Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34180

Jan Stejskal (23)

Klub:Mladá Boleslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90485

Obránci

Daniel Finěk (20)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:176675

Jan Kvída (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:88638

Marek Plašil (34)

Klub:Hradec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:34785

Záložníci

Milan Černý (32)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33781

Fahrudin Durděvič (28)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:87589

Tomáš Hynek (23)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99493

Jiří Janoušek (30)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46938

Robert Jukl (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:173487

René Kropáček (25)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93912

Jakub Martinec (22)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173712

Michal Trávníček (22)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:213331

Otto Urma (26)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73538

Adam Vlkanova (26)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77372

Dmitrii Vorobev (22)

Klub:Hradec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223704

Filip Zorvan (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:83932

Útočníci

Ladislav Martan (30)

Klub:České Budějovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:41246

Jiří Miker (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:173482

Realizační tým

Zdenko Frťala (50)

Klub:Hradec Králové
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:26562
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 19.09. 16:30
Viktoria Žižkov - Hradec Králové
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 20.09. 10:15
Hradec Králové - Živanice
Ženy: 2.liga žen, So 19.09. 13:30
Hradec Králové - ABC Braník
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 19.09. 10:00
Hradec Králové - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 19.09. 12:15
Hradec Králové - Pardubice
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 20.09. 10:30
Teplice - Hradec Králové
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 20.09. 12:45
Teplice - Hradec Králové
Žáci U-15: Česká liga, Ne 20.09. 13:00
Č.Budějovice Ak - Hradec Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 19.09. 00:00
Č.Budějovice Ak - Hradec Králové
Žáci U-13: ČL skupina D, St 23.09. 15:30
Vysoké Mýto - Hradec Králové
Žáci U-12: ČL skupina D, St 23.09. 15:30
Vysoké Mýto - Hradec Králové
Dívky U-13: OP ml.žáci, So 19.09. 14:30
Prasek - Hradec Králové
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 3 3 0 0 8:1 9
2. 3 3 0 0 6:3 9
3. 3 2 1 0 8:4 7
4. 3 1 2 0 2:1 5
5. 3 1 1 1 3:1 4
6. 3 1 1 1 4:5 4
7. 3 1 1 1 3:5 4
8. 2 1 0 1 5:3 3
9. 2 1 0 1 1:1 3
10. 3 0 2 1 1:3 2
11. 2 0 0 2 2:4 0
12. 2 0 0 2 3:6 0
13. 2 0 0 2 1:4 0
14. 2 0 0 2 0:6 0