Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 2093
  • Návštěvy: 76/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7001
Týden:
76
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Vojtěch Janata (20)

Klub:Třebeš
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:177993

Tomáš Zaal (18)

Klub:Třebeš
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:177980

Obránci

Jakub Kudrna (19)

Klub:Třebeš
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:177983

Záložníci

Matouš Bureš (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177994

Martin Červinka (19)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177984

Dominik Čížek (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177982

Marek Čuda (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:178253

Jakub Franta (19)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177985

Pavel Fridrich (19)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:178077

Jakub Jezdinský (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177990

Lukáš Kvíz (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177986

Vojtěch Málek (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177989

Lukáš Němec (19)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177988

Vladimír Píro (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177981

Jiří Rejl (18)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:212386

Petr Sláma (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177991

Jiří Sláma (20)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177987

Sebastián Zahradník (19)

Klub:Třebeš
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177992

Útočníci

Matěj Bena (20)

Klub:Třebeš
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:178076

Realizační tým

Vladimír Píro (58)

Klub:Třebeš
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-17
ID:177995

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 16.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 16.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-13 C soupiska zápasy 12.místo statistiky
    soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dívky U-13 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   16 soupiska zápasy 7.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Královéhradecký přebor, Ne 16.08. 17:00
Hořice - Třebeš
B-Tým: I.B třída-skupina B, So 15.08. 17:00
Třebeš - Předměřice
Dorost U-19: ČD skupina C, So 22.08. 12:30
Svitavy - Třebeš
Dorost U-17: ČD skupina C , So 22.08. 00:00
Svitavy - Třebeš
Žáci U-15: Divize skupina C, So 22.08. 10:00
Slavia HK - Třebeš
Žáci U-13 C: OP ml.žáci, So 29.08. 15:00
Prasek - Třebeš
Ženy: Divize žen sk. C, Čechy, So 05.09. 00:00
Třebeš - Mor. Třebová
: 1. krajská liga, So 15.08. 17:00
Třebeš - Broumov
16: Divize skupina C, So 22.08. 11:45
Slavia HK - Třebeš
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0