Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 14. srpna 2020
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 217/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15983
Týden:
217
Dnes:
19
On-line:
1

Brankáři

Milan Knobloch (27)

Klub:Slovan Liberec
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:15803

Nicolas Šmíd (22)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:166153

Obránci

Jakub Klíma (22)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173576

Martin Šejvl (28)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:15810

Lukáš Zukal (23)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99260

Záložníci

Tomáš Čelůstka (29)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53072

Jan Jeřábek (36)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37089

Daniel Kovář (24)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90625

Petr Kurka (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225224

Ladislav Mužík (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168045

Michal Petráň (28)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34121

Jan Prosek (25)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90464

Pavel Sokol (24)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99268

Emil Tischler (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99789

Útočníci

Pavel Černý (35)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:34779

David Huf (21)

Klub:Pardubice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:88753

Roman Kašiar (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:221960

Realizační tým

Jaroslav Novotný (61)

Klub:Náchod
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173934
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 10:15
Kolín - Pardubice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 23.08. 10:15
Pardubice - Přepeře
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.08. 10:15
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.08. 12:30
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 23.08. 12:15
Sparta Praha - Pardubice
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 23.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-15: Česká liga, So 22.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-14: Česká liga, So 22.08. 11:45
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-13: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto
Žáci U-12: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto