Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 2393
  • Návštěvy: 77/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Svitavy  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8352
Týden:
77
Dnes:
16
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Ambroz (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:163227

Štěpán Horák (36)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:122886

Milan Janeček (47)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:173166

Tomáš Kopal (37)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:168094

Jiří Kryštof (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:195081

Petr Matoušek (40)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116168

Michal Schreiber (20)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116165

Jaroslav Vavřín (41)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:173164

Obránci

Václav Huryta (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116166

Tomáš Novák (26)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116155

Robin Polák (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116164

Roman Šatník (40)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116157

Jiří Strouhal (36)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116156

Záložníci

Martin Aberle (48)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168095

Josef Buček (54)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204679

Petr Cink (39)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122891

Pavel Coufal (26)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:195209

Vladimír Dokoupil (54)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204677

Jan Dokoupil (23)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:194853

Tomáš Doseděl (28)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168097

Ondřej Kalus (30)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:217025

Ondřej Kozák (21)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122890

Marian Kytlica (47)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122893

Aleš Muselík (26)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116159

Lukáš Němec (28)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122889

Petr Otáhal (46)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173165

Zdeněk Polehla (22)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122892

Petr Šatník (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122887

Michal Sedláček (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116160

Jan Šimon (57)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168096

Vlastislav Šinko (22)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173167

Jaromír Špaček (36)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116167

Jiří Šrom (32)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:163226

Jaromír Štaffa (20)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116161

Václav Štrajt (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122888

Jakub Straka (20)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204678

Ladislav Švanda (39)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116162

Martin Trefil (27)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:194940

Martin Vančura (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:163225

David Zemánek (25)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122894

Útočníci

Martin Potáček (46)

Klub:Mor. Třebová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:163228

Jiří Sedlák (21)

Klub:Mor. Třebová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:116163

Petr Štěpánek (28)

Klub:Mor. Třebová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:194852

Realizační tým

Ladislav Kučerňák (65)

Klub:Mor. Třebová
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:194854

Zdeněk Válek (53)

Klub:Mor. Třebová
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:222024
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pardubický přebor, Ne 17.11. 13:00
Pardubičky - Mor. Třebová
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 22.03. 00:00
Lanškroun - Mor. Třebová
C-Tým: III. třída, So 21.03. 00:00
Mor. Třebová - Linhartice
Dorost U-19: KP-U-19, So 16.11. 00:00
Mor. Třebová - Ústí n.O.
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, So 16.11. 09:30
Mor. Třebová - Choceň
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, So 16.11. 11:15
Mor. Třebová - Choceň
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 13 0 0 1 51:16 39
2. 14 9 0 1 4 42:30 28
3. 14 8 2 0 4 36:31 28
4. 14 8 0 3 3 50:17 27
5. 14 8 1 1 4 48:27 27
6. 14 8 1 1 4 23:16 27
7. 14 7 1 2 4 33:24 25
8. 14 7 1 2 4 19:15 25
9. 14 5 3 2 4 30:21 23
10. 14 5 2 0 7 36:26 19
11. 14 5 1 0 8 24:44 17
12. 14 3 2 2 7 19:31 15
13. 14 4 1 1 8 18:31 15
14. 14 1 2 1 10 20:48 8
15. 14 2 0 1 11 15:45 7
16. 14 2 0 0 12 14:56 6