Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 2442
  • Návštěvy: 88/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10744
Týden:
88
Dnes:
1
On-line:
1

1:2 n.p. (1:1)

So 07.03. 2020 14:30

Brankáři

Jakub Krátký (34)

Klub:Ústí n.O.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91559

Jakub Truhlář (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91465

Obránci

Patrik Chleboun (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100080

Marek Coufal (33)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91460

Adam Jansa (24)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91638

Petr Jeníček (36)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70582

Josef Strnad (24)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:
ID:94095

Záložníci

Petr Falta (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100078

Vojtěch Habrman (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99491

Matěj Krátký (20)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185740

Patrik Langer (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91458

Michal Mareš (28)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:60623

Ronald Mufanzwaini (20)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224950

Adam Nágl (27)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:15850

Jan Nikodem (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:166154

Martin Opina (24)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90398

X X

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91200

Lukáš Smejkal (31)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91464

Zdeněk Vaňous (33)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100079

Útočníci

Michal Kukla (28)

Klub:Ústí n.O.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:17612

Jan Souček (30)

Klub:Ústí n.O.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91459

Realizační tým

Vladimír Chudý (43)

Klub:Ústí n.O.
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:100081
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: I.A třída, Ne 12.04. 16:00
Ústí n.O. - Žamberk
C-Tým: III. třída, So 11.04. 14:00
Ústí n.O. - Helvíkovice
Dorost U-19: KP-U-19, So 11.04. 11:45
Ústí n.O. - Pros./Holet.
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, Ne 12.04. 12:30
Ústí n.O. - Holice
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, Ne 12.04. 14:15
Ústí n.O. - Holice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 22 5 3 66:18 71
2. 30 18 1 11 49:40 55
3. 30 15 5 10 54:46 50
4. 30 15 5 10 47:42 50
5. 30 14 4 12 66:44 46
6. 30 14 4 12 41:38 46
7. 30 12 7 11 39:30 43
8. 30 12 6 12 48:50 42
9. 30 12 5 13 46:51 41
10. 30 13 1 16 54:55 40
11. 30 10 10 10 39:42 40
12. 30 11 6 13 42:41 39
13. 30 10 8 12 41:49 38
14. 30 10 4 16 44:62 34
15. 30 6 4 20 41:72 22
16. 30 5 7 18 24:61 22