Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 7. srpna 2020
svátek má Lada.
Hlavní menu
  • ID: 2461
  • Návštěvy: 37/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Havlíčkův Brod  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6033
Týden:
37
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Michal Beránek (23)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91883

Tomáš Bezděk (23)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:102735

Obránci

Jaroslav Karel (29)

Klub:Leština
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:103068

Jan Pešek (25)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:183275

Záložníci

Jan Berka (17)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225336

Martin Chlubna (18)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223119

Filip Gramer (27)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102737

Jakub Gramer (26)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102739

Lukáš Kalivoda (36)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34920

Ondřej Machala (29)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91677

Martin Nepovím (37)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102738

Petr Pešek (32)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102744

David Popek (22)

Klub:Speřice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:183706

Aleš Procházka (25)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225339

Martin Toula (26)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:199162

Martin Trpišovský (30)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102742

Martin Turek (33)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102741

Lukáš Vodička (23)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:103089

Útočníci

Jiří Petřík (28)

Klub:Ledeč n.S.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:102736

Realizační tým

Zdeněk Jungvirt (52)

Klub:Ledeč n.S.
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:102749

Vít Horký (49)

Klub:Ledeč n.S.
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:225340
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, Ne 09.08. 16:30
Ledeč n.S. - Chotěboř
B-Tým: Okresní přebor, So 08.08. 16:30
Ledeč n.S. - Dolní Město
Dorost U-19: I.třída skupina A, Ne 23.08. 10:00
Ledeč n.S. - Pacov
Žáci U-15: Okresní přebor 7+1, So 22.08. 10:00
Ledeč n.S. - Věž
Žáci U-13: Ml.žáci (5+1), sk. B, Ne 06.09. 10:00
Ledeč n.S. - Dolní Město
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0