Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 2749
  • Návštěvy: 84/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12448
Týden:
84
Dnes:
12
On-line:
1

Brankáři

Filip Leznar (20)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99798

Martin Šustr (29)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:48158

Jan Vítek (33)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:26204

Obránci

Michal Bednář (24)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99688

Záložníci

Takyi Amoh (27)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224952

Rudolf Čampa (36)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99773

Adrián Čermák (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19187

Jakub Černín (20)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173516

Patrik Demeter (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:67646

Lamine Fall (27)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33656

Adam Fila (20)

Klub:Újezd u Brna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:126181

Ladislav Hanuš (24)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73983

Jan Hladík (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19277

Jan Hlavica (25)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73923

Michal Jeřábek (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:69202

Dominik Kříž (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:173717

Tomáš Machálek (29)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24680

Jaroslav Málek (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:33887

Václav Minařík (22)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89455

Michal Suchý (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93461

Michal Zapletal (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:98930

Útočníci

Reteno (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:220757

Marek Vintr (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:89375

Martin Zikl (20)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:169842

Realizační tým

Miloslav Machálek (58)

Klub:Líšeň
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:22770
Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Hradec Králové - Líšeň
B-Tým: Jihomoravský přebor, So 21.03. 00:00
Líšeň - Ivančice
C-Tým: Městský přebor, So 21.03. 00:00
Líšeň - Řečkovice
Dorost U-19: MSL - U19, So 14.03. 00:00
Líšeň - Kroměříž
Dorost U-17: MSL - U17, So 14.03. 00:00
Líšeň - Kroměříž
Dorost U-19 B: MSD skupina D, So 14.03. 00:00
Líšeň - Havlíčkův Brod
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 21.03. 00:00
Líšeň - Boskovice
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Líšeň - Boskovice
Dorost U-17 B: MSD skupina D, So 14.03. 00:00
Líšeň - Havlíčkův Brod
: MP starší žáci, So 28.03. 00:00
Lelekovice - Líšeň
Ženy: 2.liga žen, So 28.03. 00:00
Líšeň - 1.FC Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Líšeň - Boskovice
: MSD žen, skupina C, So 11.04. 00:00
Líšeň - Hor.Heršpice
Žáci U-12 B: Mladší žáci sk. A, So 04.04. 00:00
Líšeň - Tuřany
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 21.03. 00:00
Líšeň - Boskovice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7