Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 2771
  • Návštěvy: 46/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8980
Týden:
46
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Denis Crhan (28)

Klub:Svratka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116341

Matěj Lindovský (25)

Klub:Svratka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:202369

Obránci

Tomáš Buriánek (35)

Klub:Svratka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:202476

Michal Hrouzek (34)

Klub:Svratka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116337

Filip Svensson (21)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:116334

Roman Zavřel (23)

Klub:Svratka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116333

Záložníci

Roman Beránek (34)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202368

Tomáš Chráscina (21)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116335

Patrik Cyprian (25)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202477

Josef Grůza (21)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116338

Emil Hamar (49)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202611

Dominik Havlín (23)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116336

Roman Karafiát (31)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202370

Robin Krumpholc (22)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:197359

Pavel Obst (40)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202557

Lukáš Peška (28)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116332

Ondřej Putna (31)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202676

Petr Slouka (21)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202586

Jan Vejmělka (26)

Klub:Svratka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116340

Útočníci

Pavol Bábeľa (30)

Klub:Svratka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:116339

Realizační tým

Tomáš Šťastný (53)

Klub:Svratka
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:116342
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, Ne 22.03. 15:00
Ráječko - Svratka
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 22.03. 15:00
Únanov - Svratka
C-Tým: Městská soutěž, So 21.03. 00:00
Kohoutovice - Svratka
Dorost U-19: MSD skupina D, So 14.03. 00:00
Sparta Brno - Svratka
Dorost U-17 B: MSD skupina D, So 14.03. 00:00
Sparta Brno - Svratka
Žáci U-15: Krajský přebor, So 28.03. 09:00
Ivančice - Svratka
Žáci U-15 B: I. třída, skupina B, So 28.03. 09:00
Bzenec - Svratka
Žáci U-13: Krajský přebor, So 28.03. 10:45
Ivančice - Svratka
Žáci U-13 C: Mladší žáci sk. A, So 04.04. 00:00
Horní Heršpice - Svratka
: MP starší žáci, So 28.03. 00:00
Chrlice - Svratka
Žáci U-13 B: I. třída, skupina B, So 28.03. 10:45
Bzenec - Svratka
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 48:22 41
2. 15 10 2 3 43:20 32
3. 15 10 2 3 41:20 32
4. 15 10 1 4 39:22 31
5. 15 9 0 6 31:18 27
6. 15 8 0 7 34:30 24
7. 15 6 3 6 23:23 21
8. 15 6 1 8 30:24 19
9. 15 6 1 8 35:38 19
10. 15 6 1 8 26:42 19
11. 15 4 4 7 22:21 16
12. 15 5 1 9 23:38 16
13. 15 4 3 8 17:25 15
14. 15 3 3 9 15:34 12
15. 15 3 2 10 21:37 11
16. 15 3 2 10 24:58 11