Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 2991
  • Návštěvy: 95/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13806
Týden:
95
Dnes:
6
On-line:
1

1:2 (0:1)

So 02.11. 2019 14:00

Brankáři

Libor Koníček (24)

Klub:Hodonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:84591

Martin Petráš (27)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:100151

Obránci

Patrik Dressler (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:46026

Petr Fojtík (24)

Klub:Hodonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73990

David Helísek (37)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:38795

Josef Hesek (30)

Klub:Hodonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:25354

Tomáš Novotný (24)

Klub:Hodonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:89653

Patrik Šustr (21)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:99261

Záložníci

Josef Chromeček (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:37515

Papa Dione (27)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223010

Marek Flasar (22)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99648

Jakub Kaňovský (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:212843

Ondřej Konečný (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174117

Petr Kyselka (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93747

Lukáš Mareš (22)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:96792

David Michna (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:26611

Martin Opina (24)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90398

Ricardo Piňa (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226069

Radek Sasín (30)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52166

Tomáš Ťok (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93465

Gabriel Vasquez (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226070

Vilém Žák (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174264

Útočníci

Dávid Copko (23)

Klub:Hodonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:89997

Patrik Švantner (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:99214

Realizační tým

Jiří Dekař (58)

Klub:Hodonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:22120
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

Dorost U-19: MSD skupina D, So 11.04. 10:30
Hodonín - Nedvědice
Dorost U-17: MSD skupina D, So 11.04. 12:45
Hodonín - Nedvědice
Žáci U-15: MSL Top, Ne 12.04. 10:30
Hodonín - Jihlava
Žáci U-14: MSL Top, Ne 12.04. 12:30
Hodonín - Jihlava
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 11.04. 10:00
Boskovice - Hodonín
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 11.04. 10:00
Boskovice - Hodonín