Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3030
  • Návštěvy: 521/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26346
Týden:
521
Dnes:
156
On-line:
1
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, Ne 22.03. 15:00
Boskovice - Rousínov
B-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 15:00
Rousínov - Slavkov
Dorost U-19: I. třída, skupina A, Ne 22.03. 12:45
Slavkov - Rousínov
Žáci U-15: I. třída, skupina A, Ne 29.03. 10:00
Rousínov - Start Brno
Žáci U-13: I. třída, skupina A, Ne 29.03. 11:45
Rousínov - Start Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 10 2 1 38:17 32
2. 13 9 2 2 35:17 29
3. 13 8 0 5 33:21 24
4. 13 7 3 3 26:17 24
5. 13 6 2 5 25:17 20
6. 13 5 3 5 35:31 18
7. 13 6 0 7 33:33 18
8. 13 5 3 5 24:30 18
9. 13 5 0 8 32:33 15
10. 13 4 3 6 19:26 15
11. 13 5 0 8 26:38 15
12. 13 4 1 8 18:37 13
13. 13 4 0 9 24:33 12
14. 13 3 1 9 21:39 10

Krátké zprávy z klubu

Starší přípravka vítězí na domácím halovém turnaji

10.02. 2020 | 12:57 Na domácím halovém turnaji byla mužstva rozděleny do dvou skupin.

Skupina A : Skupina B:

Velešovice - Rousínov A 0:8 Rousínov B - Němčany 0:0
Habrovany- Slavkov 1:0 Bohdalice - Slavíkovice 6:0
Rousínov A - Habrovany 5:0 Rousínov B - Slavíkovice 1:1
Slavkov - Velešovice 1:1 Bohdalice - Němčany 4:0
Rousínov A - Slavkov 7:0 Rousínov B - Bohdalice 0:5
Velešovice - Habrovany 1:3 Němčany - Slavíkovice 1:0

Potom se hrálo Play off:

Čtvrtfinále:
Rousínov A - Slavíkovice 9:0
Slavkov - Bohdalice 1:1 n.p 4:3
Velešovice - Němčany 1:0
Rousínov B - Habrovany 0:1
Semifinále:
Slavkov - Velešovice 1:0
Rousínov A Habrovany 12:0

O 7 místo :
Rousínov B - Slavíkovice 2:1
O 5 místo:
Bohdalice - Němčany 2:1
O 3 místo:
Habrovany - Velešovice 2:0
Finále:
Rousínov A - Slavkov 4:1

Starší přípravka vítězí v Drnovicích

10.02. 2020 | 12:47 Starší přípravka A se zúčastnila 19.1.2020 turnaje v Drnovicích, kde obsadila 1.místo.
Odehrála 5 zápasů, ze všech vyšla vítězně.
Výsledky: Rousínov-Ludslavice 1:0,Rousínov-Pustiměř 5:1,Rousínov-Drnovice 2:0,
Rousínov-Račice 3:0,Rousínov-Bučovice 3:1.
Střelci branek:Vanderka 4x,Přikryl 4x,Hlavsa 2x,Hanák 2x,Kaňka 1x,Dospiva 1x.
Sestava:Svoboda,Hanák,Vanderka,Hlavsa,Dospiva,Přikryl,Kaňka.

Přípravná utkání B mužstva-zima 2020

14.01. 2020 | 19:27 15.2. v 11hod MFK B (UT Vyškov)
29.2. v 16hod SK Jedovnice (UT Blansko)
8.3. v 10hod SK Žarošice (UT Dambořice)
15.3. v 14hod TJ Vícemilice (hř. Vícemilice)

Plán přípravy A mužstva

14.01. 2020 | 19:25 V sekci ke stažení je plán přípravy A mužstva

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.