Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 3122
  • Návštěvy: 146/1
  • Fans: 23
  • web >
  • Znojmo  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14505
Týden:
146
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Vlastimil Veselý (26)

Klub:Znojmo
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:51488

Obránci

Muamer Avdič (27)

Klub:Znojmo
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:59179

Oleksiy Chereda (25)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99765

Tomáš Cihlář (32)

Klub:Znojmo
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:33068

Mahamadou Drame (28)

Klub:Znojmo
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90033

František Malár (21)

Klub:Znojmo
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99275

Záložníci

Jan Ambrozek (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99678

Jordan Brown (23)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223809

Andrew Conner (25)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224889

Igor Cukovic (26)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224730

Van Harmon (24)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224732

Nicolas Hllůže (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:98808

Adam Krčík (23)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222953

Jakub Kučera (22)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:16886

Alex Kuffour (23)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224890

Dominik Kunca (27)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224731

Matúš Lacko (32)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Záložník
Tým:
ID:28187

Michal Ordoš (36)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20244

Jan Šulc (21)

Klub:Znojmo
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99156

Útočníci

Pentecost Obiechina (21)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:222075

Jakub Teplý (26)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:58056

Realizační tým

Leoš Kalvoda (61)

Bydlí:
Čas:0h
ID:21364
16.07.2018 21:18
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, Pá 06.03. 18:00
Znojmo - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Znojmo - Hodonín
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 21.03. 00:00
FŠ Třebíč - Znojmo
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Znojmo - Hodonín
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 21.03. 00:00
FŠ Třebíč - Znojmo
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 11 3 3 33:11 36
2. 17 9 4 4 31:17 31
3. 17 9 4 4 26:15 31
4. 17 8 6 3 31:24 30
5. 17 9 2 6 35:19 29
6. 17 8 5 4 16:11 29
7. 17 8 4 5 34:19 28
8. 17 8 3 6 30:23 27
9. 17 7 4 6 20:18 25
10. 17 5 8 4 25:22 23
11. 17 6 5 6 22:34 23
12. 17 6 4 7 26:35 22
13. 17 5 5 7 17:27 20
14. 17 5 3 9 11:24 18
15. 17 5 2 10 26:29 17
16. 17 4 3 10 18:36 15
17. 17 4 2 11 20:33 14
18. 17 1 3 13 17:41 6

Krátké zprávy z klubu

Přípravné zápasy- zima 2010

14.01. 2010 | 23:23
13.1. A-B 9:3 (3:3)
16.1. Horn - A (Holabrunn) 1:4 (1:2)
20.1. 18:00 1.FC Brno (Brněnské Ivanovice) 0:0
23.1. IE Znojmo - B (UT Jevišovice) 1:3 (0:1)
24.1. Rosice - A (UT Třebíč) 3:3 (1:1)
27.1. Retz - A (UT Jevišovice) 0:1 hráno na jeden poločas
27.1. Retz - B (UT Jevišovice) 3:0 hráno na jeden poločas
30.1. V.Meziříčí - A (UT V.Mez.) 3:5 (0:4)
31.1. Jevišovice - B (UT Jevišovice) 2:7 (1:2)

7.2. 14:00 a 16:00 Třebíč A+B - A+B (UT Třebíč) 2:1 (1:1) a 0:6
9.2. Slovácko B - A (Staré Město) 2:3 (0:3)
10.2. Bavory - B (UT Mikulov) 1:3
16.2. Tasovice - B (UT Jevišovice) 2:2 (0.0)
19.2. Slov.Bratislava B - A (Bratislava) 2:0 (1:0)
27.2. Zlín "A" - A (Zlín) 2:1 (0:1)
5.3. Dobšice - B (UT Jevišovice) 2:8
6.3. Eggenburg - A (UT Mikulov) 0:8 (0:5)

Podluží Hrušky nakonec odehrají sezonu v Lanžhotě

14.01. 2010 | 23:13 Z KP mužstvo Podluží (Hrušky) nakonec neodstoupilo a odehraje sezonu v Lanžhotě.