Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 8. srpna 2020
svátek má Soběslav.
Hlavní menu
  • ID: 3191
  • Návštěvy: 23/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
4389
Týden:
23
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Oldřich Fabík (67)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101150

Jakub Hladiš (28)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101161

Jiří Hložek (36)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116208

Jakub Kolařík (22)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:202531

Jan Ondráček (30)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101164

Jakub Pospíšil (22)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:158811

Obránci

Miroslav Chládek (25)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116211

Jan Hubáček (28)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:101152

Adam Spurný (23)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116209

Martin Stejskal (35)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:101151

Záložníci

Vojtěch Bednář (20)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:217017

Marek Černošek (29)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101153

Zdeněk Donda (35)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101154

Milan Dvořák (30)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202657

Martin Grulich (22)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:158809

David Kaleja (22)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202642

Dalibor Kolář (22)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:170098

Hubert Koutník (19)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:158807

Jan Křenek (32)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101155

Václav Krmela (23)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:158808

Lukáš Naňák (24)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202508

David Olšanský (31)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202117

Milan Ševčík (36)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101163

Michael Ševčík (23)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101158

Michael Smrček (28)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202668

Jan Šopík (21)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101162

Zdeněk Stodola (30)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202763

Petr Stodola (30)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116212

Jan Tázler (20)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:158810

Radek Tuška (30)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101159

Jan Všetečka (30)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202116

Tomáš Vymlátil (21)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101160

Útočníci

Daniel Smrček (23)

Klub:TJ Štěpánov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:101156

Realizační tým

David Fryblík (40)

Klub:TJ Štěpánov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:101165

Leo Fryblík (65)

Klub:TJ Štěpánov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:168669

Miroslav Chládek (55)

Klub:TJ Štěpánov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:202257
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: IV. třída, So 08.08. 14:00
TJ Štěpánov - Město Libavá
: okresní přebor,sk. A, So 05.09. 13:30
TJ Štěpánov - Červenka
: okresní přebor,sk. B, So 05.09. 10:00
TJ Štěpánov - Moravský Beroun
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0