Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3500
  • Návštěvy: 623/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Uherské Hradiště  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
23989
Týden:
623
Dnes:
211
On-line:
1

Brankáři

René Fröhlich (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:200746

Martin Koutňák (22)

Klub:Morkovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:173540

Matěj Kovář (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:174305

Radim Kuřina (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:174267

Obránci

Martin Baran (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174329

David Bumbalík (21)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174261

Adam Červinka (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174287

Petr Dovrtěl (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174304

Agon Hani (22)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173537

Dominik Jahoda (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174330

Tomáš Jaich (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174311

Adam Jakubowicz (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174260

Jakub Jamný (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173538

Jakub Janík (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174288

Dominik Vlček (20)

Klub:Bzenec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:174331

Záložníci

Ondřej Čajka (22)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173533

Marek Janša (21)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173534

Michal Kohút (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173720

Filip Krejčík (21)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173539

Jakub Liška (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174263

Adam Obdržálek (21)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213719

Tomáš Pavlíček (21)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173532

Dominik Pěnička (22)

Klub:Val. Meziříčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:213718

Vilém Žák (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174264

Útočníci

David Hrabina (21)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174266

Petr Štefánek (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174289

Jiří Švrček (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:208041

Miroslav Tomaštík (19)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174332

Realizační tým

Stanislav Vajčner (70)

Klub:1.FC Slovácko
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173541

Eduard Chudárek (55)

Klub:1.FC Slovácko
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:195331

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Juniorka U-21 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 5.místo statistiky
    soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žákyně u-13 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   St. žáci B soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 12.místo statistiky
   St. dorostenky soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Žačky U-15 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žačky U-13 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žákyně U-15 soupiska zápasy 1.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 11.04. 17:00
Opava - 1.FC Slovácko
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 05.04. 10:15
1.FC Slovácko - Hlučín
C-Tým: I.B třída skupina C, Ne 05.04. 15:30
Uherský Ostroh - 1.FC Slovácko
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 11.04. 14:00
1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 11.04. 16:15
1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 05.04. 10:30
1.FC Slovácko - Hlučín
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 05.04. 12:45
1.FC Slovácko - Hlučín
Žáci U-15: MSL Top, St 08.04. 14:00
Karviná - 1.FC Slovácko
Žáci U-14: MSL Top, St 08.04. 16:00
Karviná - 1.FC Slovácko
Žáci U-13: MSL skupina jih, Pá 10.04. 15:00
Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko
Žáci U-12: MSL skupina jih, Pá 10.04. 15:00
Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko
Starší žáci B: Krajský přebor, So 11.04. 09:30
1.FC Slovácko - Val. Klobouky
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 11.04. 11:15
1.FC Slovácko - Val. Klobouky
Žačky U-15: Krajská soutěž, sk. B, Ne 12.04. 09:30
Dolní Němčí - 1.FC Slovácko
Žačky U-13: Krajská soutěž, sk. B, Ne 12.04. 11:15
Dolní Němčí - 1.FC Slovácko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 18 15 0 1 2 64:14 46
2. 19 14 1 0 4 58:25 44
3. 18 11 2 0 5 51:28 37
4. 18 10 2 3 3 31:19 37
5. 18 11 0 1 6 41:24 34
6. 18 10 0 2 6 34:30 32
7. 18 7 4 1 6 27:28 30
8. 18 6 5 1 6 30:30 29
9. 18 5 3 4 6 28:32 25
10. 18 7 1 1 9 32:36 24
11. 19 4 3 3 9 26:43 21
12. 18 3 2 3 10 27:41 16
13. 18 4 0 4 10 27:50 16
14. 18 4 1 1 12 18:37 15
15. 18 3 3 0 12 24:58 15
16. 18 4 0 2 12 18:41 14

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.