Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 3569
  • Návštěvy: 80/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9372
Týden:
80
Dnes:
10
On-line:
1

0:6 (0:3)

So 15.06. 2019 17:00 - 80 diváků
Rozhodčí: Bernatík - Dorotík, Nuc

Brankáři

Andrej Cúcik (26)

Klub:Brumov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:213863

Obránci

Marek Chovanec (23)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94387

Michal Doležal (22)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94389

Jakub Habanec (28)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100121

Martin Kolář (35)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:59720

Tomáš Kolouch (26)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111819

Pavel Naňák (23)

Klub:Vsetín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94566

Martin Zvoníček (35)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14770

Záložníci

Marek Beno (26)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225005

Jakub Fojtík (20)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:14598

Marijan Imeri (21)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:213864

David Juřica (26)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:14919

Marek Novák (25)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73483

Tomáš Pjajko (19)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:97097

David Řehák (26)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:14774

Jiří Vítek (19)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94549

Petr Vlček (20)

Klub:Brumov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100123

Útočníci

Tomáš Chuchma (24)

Klub:Brumov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:94490

Adam Pecha (19)

Klub:Brumov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:94548

Přemysl Vaculín (20)

Klub:Brumov
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:106051

Realizační tým

Pavol Gabriš (50)

Klub:Brumov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:112813
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Ne 28.07. 00:00
Brumov - Strání
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 11.08. 17:00
Prlov - Brumov
Dorost U-19: Krajský přebor, So 10.08. 00:00
Brumov - Uherský Brod