Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 373
  • Návštěvy: 165/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Kutná Hora  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14932
Týden:
165
Dnes:
14
On-line:
1

Brankáři

Jiří Dastych (28)

Klub:Čáslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93737

Michal Kubát (22)

Klub:Čáslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91411

Obránci

Jan Hannich (26)

Klub:Čáslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:77481

Jiří Petrů (35)

Klub:Čáslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:36244

Radek Richard (22)

Klub:Čáslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93365

Jiří Růžička (28)

Klub:Suchdol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91414

Tomáš Skokan (31)

Klub:Kutná Hora
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26880

Záložníci

David Dastych (26)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91415

Daniel Fuxa (22)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:132636

Jakub Kořínek (24)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77561

Erik Koubský (22)

Klub:Mladá Boleslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173579

Petr Kunášek (41)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34732

Adam Ronovský (23)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96959

Jindřich Stránský (22)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128909

Jan Strnad (25)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77480

Jakub Vančura (36)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26896

Lukáš Vebr (37)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37955

Útočníci

Jan Jícha (35)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:21914

Jakub Špičák (28)

Klub:Čáslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:48970

X X

Klub:Čáslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:8640

Realizační tým

Radim Truksa (43)

Klub:Suchdol
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:36239
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina C, So 19.09. 10:30
Kosmonosy - Čáslav
B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 20.09. 16:30
Čáslav - Pěčice
Dorost U-19: ČD skupina C, So 19.09. 10:00
Vyšehrad - Čáslav
Dorost U-17: ČD skupina C , So 19.09. 12:15
Vyšehrad - Čáslav
Žáci U-15: Divize skupina C, So 19.09. 10:00
Čáslav - Benešov
Žáci U-14: Divize skupina C, So 26.09. 00:00
Chrudim - Čáslav
Žáci U-13: ČL skupina D, Ne 20.09. 10:00
Čáslav - RMSK Cidlina
Žáci U-12: ČL skupina D, Ne 20.09. 10:00
Čáslav - RMSK Cidlina
: I. A třída skupina C, Ne 20.09. 10:00
Jestřabí Lhota - Čáslav
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 4 3 1 0 0 16:4 11
2. 4 3 0 1 0 11:4 10
3. 4 3 0 0 1 16:7 9
4. 4 3 0 0 1 12:4 9
5. 4 3 0 0 1 12:12 9
6. 4 2 1 0 1 9:6 8
7. 4 2 1 0 1 6:6 8
8. 4 2 0 1 1 11:6 7
9. 4 2 0 0 2 7:4 6
10. 4 2 0 0 2 8:8 6
11. 4 1 0 0 3 6:9 3
12. 4 0 1 1 2 6:10 3
13. 4 1 0 0 3 2:6 3
14. 4 1 0 0 3 4:11 3
15. 4 0 0 1 3 4:11 1
16. 4 0 0 0 4 4:26 0