Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 3885
  • Návštěvy: 73/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Opava  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9907
Týden:
73
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Jakub Kodeš (22)

Klub:Hlučín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93517

Ondřej Kolenko (23)

Klub:Hlučín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94510

Obránci

Vojtěch Heiník (26)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:78038

Kristian Hudeczek (25)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:80090

Jakub Mac (26)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:67834

Jakub Massaniec (22)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99708

Robin Štefek (30)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:56014

Tomáš Vengřínek (27)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:16071

Petr Žižka (38)

Klub:Hlučín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32382

Záložníci

Tomáš Adamovský (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:98977

Carvalho De (25)

Klub:Hlučín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100096

Radim Dostál (18)

Klub:Hlučín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224795

Martin Foltýn (26)

Klub:Hlučín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68254

Lukáš Jaroš (18)

Klub:Hlučín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223620

Martin Krejčí (23)

Klub:Hlučín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99709

Patrik Ságner (21)

Klub:Hlučín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:97485

Útočníci

Kryštof Jančík (22)

Klub:Hlučín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99710

Dominik Kraut (29)

Klub:Hlučín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:43295

Realizační tým

Alois Skácel (60)

Klub:Hlučín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:15158
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, So 07.03. 14:30
Hlučín - Kroměříž
Dorost U-19: MSL - U19, So 14.03. 00:00
Blansko - Hlučín
Dorost U-17: MSL - U17, So 14.03. 00:00
Blansko - Hlučín
Žáci U-15: MSD žáci U-15sk. E, So 21.03. 00:00
Hlučín - Uničov
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. E, So 21.03. 00:00
Hlučín - Uničov
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Hlučín - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Hlučín - Baník Ostrava
Ml. žáci B: Krajská soutěž, skupina A, So 28.03. 00:00
Krásné Loučky - Hlučín
Starší žáci B: Krajská soutěž, skupina A, So 28.03. 00:00
Krásné Loučky - Hlučín
Dorost U-19 B: Krajská soutěž, skupina A, So 21.03. 00:00
Darkovičky - Hlučín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 11 3 3 33:11 36
2. 17 9 4 4 31:17 31
3. 17 9 4 4 26:15 31
4. 17 8 6 3 31:24 30
5. 17 9 2 6 35:19 29
6. 17 8 5 4 16:11 29
7. 17 8 4 5 34:19 28
8. 17 8 3 6 30:23 27
9. 17 7 4 6 20:18 25
10. 17 5 8 4 25:22 23
11. 17 6 5 6 22:34 23
12. 17 6 4 7 26:35 22
13. 17 5 5 7 17:27 20
14. 17 5 3 9 11:24 18
15. 17 5 2 10 26:29 17
16. 17 4 3 10 18:36 15
17. 17 4 2 11 20:33 14
18. 17 1 3 13 17:41 6