Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 3945
  • Návštěvy: 60/1
  • Fans: 2
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6283
Týden:
60
Dnes:
7
On-line:
1

Brankáři

Michal Adamovič (19)

Klub:Krasné Pole
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:94148

Richard Konetzný (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:191091

Lukáš Výtisk (18)

Klub:Krasné Pole
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:94189

Obránci

Lukáš Brus (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:94186

Lukáš Klimánek (22)

Klub:Krasné Pole
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:94190

David Kučera (23)

Klub:Krasné Pole
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:94147

Matěj Šustek (20)

Klub:Krasné Pole
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:94155

Jakub Šutta (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:94146

David Šutta (22)

Klub:Krasné Pole
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94140

Záložníci

Adam Chobot (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94138

Jaromír Erben (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:191090

Matěj Forman (19)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94136

Martin Hlawiczka (19)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:191086

Ondřej Kolda (22)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94161

Daniel Lindovský (22)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94193

Daniel Lindovský (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:191087

Filip Pandolarovsky

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94154

X X

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:93544

Richard Res (18)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:192093

David Richter (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94156

David Richtr (20)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94159

Matěj Šustek (19)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:191089

Michael Tichý (20)

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:191088

Dalibor Velký

Klub:Krasné Pole
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:94971

Útočníci

Daniel Hoferek (20)

Klub:Krasné Pole
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:94157

Richard Konetzny (22)

Klub:Krasné Pole
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:94153

Richard Res (23)

Klub:Krasné Pole
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:94150

Patrik Vylegala (21)

Klub:Krasné Pole
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:94192

Realizační tým

Pavel Bystrianský

Klub:Krasné Pole
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:94139

Pavel Bystrianský (64)

Klub:Krasné Pole
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:191092

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 7.místo statistiky
    soupiska zápasy 5.místo statistiky
    soupiska zápasy 2.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina B, So 11.04. 16:00
Slavoj Rychvald - Krasné Pole
: městská soutěž, Pá 10.04. 17:30
Krasné Pole - Třebovice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 9 0 1 506:15 27
2. 10 9 0 1 53:10 27
3. 10 6 1 3 37:18 19
4. 10 5 1 4 28:24 16
5. 10 4 2 4 122:17 14
6. 10 3 4 3 28:27 13
7. 10 4 0 6 31:63 12
8. 9 3 2 4 19:576 11
9. 9 2 2 5 18:27 8
10. 10 2 1 7 24:56 7
11. 10 0 1 9 17:50 1