Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 473
  • Návštěvy: 134/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Mělník  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12945
Týden:
134
Dnes:
19
On-line:
1

Brankáři

Marek Pospíšil (23)

Klub:Neratovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:87642

Radim Švejda (23)

Klub:SK Kladno
Post:Brankář
Tým:Mladší žáci B
ID:50029

Obránci

Tomáš Chlumecký (27)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:71360

Jakub Novák (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:50049

Jakub Pajkrt (31)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:39595

Vít Regner (29)

Klub:Kutná Hora
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:28027

Radek Šulc (31)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:
ID:87344

Václav Vorasický (30)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:41199

Záložníci

Marek Barták (26)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:27401

Andrej Ďurinda (29)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:17362

Adam Havel (22)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:
ID:128836

Lukáš Novák (26)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:199701

Pavel Palička (21)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181605

Martin Rejman (27)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90571

Martin Škarecký (34)

Klub:Nymburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90401

Petr Tláskal (22)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100026

David Weiner (25)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85850

Oleksandr Yaroshenko (26)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224960

Útočníci

Radek Hrdý (25)

Klub:Štětí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91918

Josef Kozák (35)

Klub:Neratovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:31622

Jakub Moravec (25)

Klub:Neratovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91153

Realizační tým

Tomáš Staněk (42)

Klub:Neratovice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:91095
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Viliam Hospodár

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 22.08. 17:00
Dobříš - Neratovice
Žáci U-15: Divize skupina B, So 22.08. 10:00
Neratovice - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Most-Souš - Neratovice
Žáci U-14: Divize skupina B, So 22.08. 11:45
Neratovice - Most-Souš
17: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Most-Souš - Neratovice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0 0:0 0